Stromy místo letáků

Stromy místo letáků

Pojďte s námi sázet budoucnost

V MAKRO dlouhodobě usilujeme o ochranu životního prostředí a udržitelný rozvoj našich regionů. Proto již 11 let spolupracujeme s Nadací Partnerství a každoročně přispíváme na výsadby stromů ve volné krajině a na jejím rozhraní místními obyvateli. Vhodně zvolená výsadba podporuje zadržování vody v krajině a zvyšuje odolnost české krajiny vůči dopadům klimatických změn.

Během dosavadní existence projektu se podařilo vysadit již 2800 stromů a 340 keřů na místech, kde lidem chyběly a kde jsou potřeba. Volíme projekty založené na sázení původních druhů stromů a krajových ovocných odrůd, které do naší krajiny patří a navrací jí tradiční ráz.

Elektronické letáky místo papírových

Naším cílem je dlouhodobě snižovat spotřebu papíru a eliminovat vznik odpadu. Pomozte nám v naší snaze tím, že dáte přednost elektronickému letáku namísto papírového. Odměnou vám bude dobrý pocit nejen z ušetřeného množství dřeva a vody, ale také z nově vysázených stromů.

Za každého zákazníka, který si objedná elektronický leták, přispějeme Nadaci Partnerství částkou 20 Kč na výsadbu stromů. Nadace pak společně s místními obyvateli stromy ještě téhož roku vysází v lokalitách, které získají nejvyšší počet hlasů v internetovém hlasování na našich webových stránkách.

Co můžete tedy udělat?


  • Odhlaste svůj odběr papírového letáku a zaregistrujte se k odběru elektronického. Můžete tak učinit přímo na zákaznické recepci své velkoobchodní pobočky MAKRO, nebo prostřednictvím zákaznické liny tel.: +420 281 083 083.
  • V internetovém hlasování vyberte výsadbu, která je vám nejsympatičtější. Projekty, které získají nejvíce hlasů, od nás získají finance na svou realizaci.
  • Letošní hlasování proběhne od 29. června do 13. července 2020.

Buďte u toho s námi. Děkujeme za podporu.

 

Hlasovat
Více informací o projektu