Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Mezinárodní víkend slivovice

hlavni-banner-mvs
Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Jediný svátek v roce, který má skutečně grády. Od teď až navěky - poslední říjnový víkend patří oslavám těžké práce českých destilatérů, kteří z našeho ovoce dokáží vykouzlit skutečné zlato. Využijte tento víkend k uctění poctivého řemesla a dopřejte si kvalitní slivovici - nejen sobě, ale i svým zákazníkům.

Zakladatelem projektu je Unie destilatérů ve spolupráci s velkoobchodem MAKRO.
Hlavním partnerem je R. JELÍNEK a dalších 9 regionálních a lokálních výrobců slivovice a jiných destilátů. Všichni se rozhodli oslavit těžkou práci českých destilatérů. Mezinárodní víkend slivovice se bude konat vždy poslední víkend v říjnu, což tento rok vychází na 25. a 27. října.

Pamatujte! Dobrá slivovice voní po kvasu a nedrhne v krku. Slivijó! 

Statut a úplné znění soutěže najdete ZDE

Makro Slivovitz Cocktail Competition

Oslav mvs ve své hospodě
Kup si panáka
Vyhraj a bav se

Kam zajít na panáka a oslavit tak Mezinárodní víkend slivovice najdete na naší mapě:R.Jelínek

r-jelinek

Slivovice R. JELÍNEK patří k Valašsku odnepaměti – vyrábí se třístupňovou destilací vyzrálého švestkového kvasu a zraje po dobu tří let. To jí zaručuje jedinečnou čistotu a jemnost. Poznejte příběh Jelínkovy slivovice!

BARTIDA Slivovice 

bartida

švestkový kvas dle tradiční receptury prochází trojstupňovou destilací. Pecky v kvasu dodávají chuť třísloviny. Důkladné scelení v nerezových tancích zachovává ovocnou vůni a chuť.

FLERET

fleret

Výběr prvotřídního ovoce, průzračná beskydská voda, receptury staré více než sto let a osobní přístup ke každé lahvi. To je základem produkce destilerky FLERET. 

LiquiB 

liquib

Liqui B Zámecký ovocný lihovar Blatná s. r. o. je jeden z největších zpracovatelů ovoce na výrobu pravých ovocných destilátů. Společnost je na trhu od roku 1992 a pod vedením pana Ing. Václava Šitnera, který má s výrobou ovocných destilátů více jak 40ti leté zkušenosti vyrábí produkty špičkové kvality.

Slivovice Golem 

golem

Slivovice Golem se vyrábí v ovocném lihovaru ve východních Čechách nedaleko Pardubic. Tento lihovar má více než stoletou tradici, založen byl již v roce 1911.

Palírna RADLÍK

radlik

Mnohokrát oceněný řemeslný ovocný lihovar se pyšní řízeným kvašením ovoce, originální destilační aparaturou s tradičními prvky i vlastními inovacemi a zejména nadšeným tvůrčím přístupem a otevřeností.

Zámecká palírna Blatná

baron-hildprandt

Ovocné destiláty Baron Hildprandt vznikají pod dohledem Václava Šitnera v Zámecké palírně Blatná, založené roku 1885. Nezaměnitelnou chuť našim ovocným produktům dává ovoce, které pochází hlavně z ovocných sadů z jižních Čech.

Pálenice Zubří

zubri-manufaktura

Jsme malá rodinná manufaktura  v srdci Valašska. Pokračujeme v tradici výroby ovocných destilátů v  našem regionu.
Naši výzvou a vášní jsou odrůdové a ročníkové destiláty té nejvyšší kvality. Naplňuje nás láska a nadšení  pro to co děláme.

Žufánek

zufanek

Rodinný ovocný lihovar Žufánek, výrobce původní slovácké slivovice v kvalitě, jakou jste znali pouze z domácího pálení.

L´OR special drinks s.r.o.
lor-special-drinks
L’OR special drinks, z Prádla u Nepomuku, kde se nachází i náš velmi kvalitní destilační kotel, a všude kole spousty šťavnatého ovoce z prahu Šumavy. Zde je zdroj našich destilátů. Krásná práce! Objevte a užijte si naše ovocné destiláty!
FRUX 
frux
Exkluzivní destiláty značky FRUX, která vyrábí mistr destilatér pan Václav Šitner pouze z českého ovoce trojnásobnou kotlíkovou destilací.

Prohlédněte si náš tekutý herbář