Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Alkohol

Staňte se objevitelem a nechte se překvapit 

Whisky, whiskey, rum, ron… U nás najdete všechny lokální verze světoznámých destilátů. I ty, které byste nečekali.

 
absinth-beetle
ABSINTH BEETLE
Tento absinth zaujme na první pohled, každou láhev totiž zdobí naložená strašilka australská. Zaujme ale nejen svým vzhledem, ale i svou chutí, kterou tvoří výborná směs bylinných výtažků, která dělá z nápoje opravdový unikát.


 
nikka-from-barrel
NIKKA FROM THE BARREL 
Výjimečná whisky, jejíž chuť se 3–6 měsíců harmonizuje v sudech. V chuti této silné a intezivní whisky z Japonska naleznete zimní koření, karamel a vanilku s ovocnými tóny – není náhodou, že Nikka From The Barrel je držitelem několika předních příček World Whisky Awards.

 
taiga-shtof-vodka
TAIGA SHTOF VODKA
Nová prémiová vodka spojující kvalitu zimního zrna a průzračnou minerální vodu ze Sibiře – elegantně drsná chuť této lihoviny odráží její pravý význam. Jedinečnou chuť ocení zejména nároční milovníci vodky.

 
sharish-blue-magic-gin
SHARISH BLUE MAGIC GIN 
Jasně modrý portugalský gin, za jehož barvou stojí motýlí hrachový květ. Blue Magic Gin se nejčastěji podává s tonikem – po smíchání s ním mění gin efektivně barvu na jemně růžovou. V jeho chuti nalezneme náznak skořice a zázvoru, které následuje ovocná chuť malin a jahod.

 
trebitsch-cz-whisky
TREBITSCH WHISKY 
Unikátní jednosladová whisky od prvního českého výrobce, pro něhož je kvalita na prvním místě. Whisky je vyrobená z vybraných místních surovin a má vyváženou jemnou chuť sladšího charakteru s tóny ovoce, vanilky a karamelu.

 
plantation-pineapple
PLANTATION PINEAPPLE
Plantation Pineapple je unikátní přírodně aromatizovaný rum s velmi jemnou chutí. Nalezneme v něm tóny ananasu, citrusové kůry, zralého banánu a hřebíčku a jeho závěr je lehce kouřový.

 
 

 Alkoholické produkty jsou určeny k prodeji pouze osobám starším 18 let. 

V jakém oboru podnikáte? Zjistěte, jaké výhody nabízí MAKRO právě pro Vás.

HoReCa

sito web
Hotel, restaurace, kavárna, fastfood, bistro, bar, jídelny a další.

Maloobchod

sito web
Samoobsluhy, kulturní zařízení, prodejci zboží, stánky a další.