Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Exotické ovoce

Nenechte si vzít nevšední chutě

Karambola, kumquat, mladý kokos… Žádné zaklínadlo, ale ovoce! Právě teď je ten nejvyšší čas přijít na chuť těmto i dalším druhům exotického ovoce, které vám osladí a zpestří život.

 
marakuja
MARAKUJA
Marakuja pochází z exotické Brazílie a říká se jí také mučenka jedlá. Má osvěžující sladkokyselou chuť, která výborně dochutí vaši domácí limonádu, koktejl nebo třeba i marmeládu. Zralá marakuja je lehce vrásčitá a nemá pravidelný kulovitý tvar.


 
pitahaja
PITAHAJA
Pitahaja, nebo také dračí ovoce, je jedlý plod kaktusu ze Střední Ameriky s netradiční barvou a jedinečnou osvěžující chutí angreštu a vodního melounu. Navíc posiluje imunitu, pomáhá hubnout a skvěle se hodí do smoothie nápojů.


 
kumquat
KUMKQUAT
Kumkquat zvenku i zevnitř připomíná drobné pomeranče a je skvělým zdrojem energie. Má výrazně kyselou chuť, která osvěží veškeré saláty, smoothie, jogurty i snídaňové směsi. Výborně navíc chutnají i kandované.


 
papaja
PAPÁJA
Toto „ovoce andělů“ je šťavnatý plod sladkokyselé chuti. Zralou papáju poznáte podle žlutooranžové slupky, koupit ji ale můžete i zelenou a nechat ji doma dozrát. Hodí se do ovocných salátů v kombinaci s citrusovými plody i do koktejlů a smoothie.


 
karambola
KARAMBOLA
Karambola s přízviskem čínská hvězdice je plodem netradičního tvaru, chutě i struktury. Svým hvězdicovým tvarem skvěle dozdobí vaše koktejly a poháry a svou jablečně citrusovou chutí a překvapivě křupavou dužinou se hodí do ovocných salátů.


 
coconut
MLADÝ KOKOS
Mladý kokos je nejprve zelený a proto je označovány taky jako zelený nebo čerstvý. Sklízí se po 6 - 8 měsících. Obsahuje hodně vody cca 300ml, dužninu má měkkou. V kokosové vodě se nachází draslík, vápník, sodík, hořčík, železo, vitamín C, vitamíny skupiny B, aminokyseliny.


 
 

V jakém oboru podnikáte? Zjistěte, jaké výhody nabízí MAKRO právě pro Vás.

HoReCa

sito web
Hotel, restaurace, kavárna, fastfood, bistro, bar, jídelny a další.

Maloobchod

sito web
Samoobsluhy, kulturní zařízení, prodejci zboží, stánky a další.