Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Exotické ovoce

Staňte se objevitelem a vydejte se do džungle chutí

Karambola, kumkquat, guajava… Žádné zaklínadlo, ale exotické ovoce! Nejvyšší čas stát se objevitelem a přijít na chuť těmto i dalším druhům exotického ovoce.

 
marakuja
MARAKUJA
Marakuja pochází z exotické Brazílie a říká se jí také mučenka jedlá. Má osvěžující sladkokyselou chuť, která výborně dochutí vaši domácí limonádu, koktejl nebo třeba i marmeládu. Zralá marakuja je lehce vrásčitá a nemá pravidelný kulovitý tvar.


 
pitahaja
PITAHAJA
Pitahaja, nebo také dračí ovoce, je jedlý plod kaktusu ze Střední Ameriky s netradiční barvou a jedinečnou osvěžující chutí angreštu a vodního melounu. Navíc posiluje imunitu, pomáhá hubnout a skvěle se hodí do smoothie nápojů.


 
kumquat
KUMKQUAT
Kumkquat zvenku i zevnitř připomíná drobné pomeranče a je skvělým zdrojem energie. Má výrazně kyselou chuť, která osvěží veškeré saláty, smoothie, jogurty i snídaňové směsi. Výborně navíc chutnají i kandované.


 
papaja
PAPÁJA
Toto „ovoce andělů“ je šťavnatý plod sladkokyselé chuti. Zralou papáju poznáte podle žlutooranžové slupky, koupit ji ale můžete i zelenou a nechat ji doma dozrát. Hodí se do ovocných salátů v kombinaci s citrusovými plody i do koktejlů a smoothie.


 
karambola
KARAMBOLA
Karambola s přízviskem čínská hvězdice je plodem netradičního tvaru, chutě i struktury. Svým hvězdicovým tvarem skvěle dozdobí vaše koktejly a poháry a svou jablečně citrusovou chutí a překvapivě křupavou dužinou se hodí do ovocných salátů.


 
kvajava
KVÁJAVA
Kvajáva je ovoce mnoha názvů a obrovského množství vitamínu C. Má měkkou slupku, která je v plné zralosti žlutá a chuťově připomíná sladké až sladkokyselé fíky a hrušky a hodí se tak na výrobu lahodných sirupů, želé a džemů. 


 
 

V jakém oboru podnikáte? Zjistěte, jaké výhody nabízí MAKRO právě pro Vás.

HoReCa

sito web
Hotel, restaurace, kavárna, fastfood, bistro, bar, jídelny a další.

Maloobchod

sito web
Samoobsluhy, kulturní zařízení, prodejci zboží, stánky a další.