Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Nenechte si vzít chuť jíst kvalitně

Neděláme kompromisy a víme, že dokonalý kulinářský zážitek se neobejde bez prvotřídních surovin. A proto je u nás najdete každý den. Díky přísnému systému kontroly kvality garantujeme, že špičkový sortiment najdete vždy ve všech pobočkách makro. Dlouhodobě spolupracujeme s lokálními farmáři i výrobci, a tak vám přinášíme poctivé a čerstvé potraviny.

 
kvalita
ČERSTVOST A KVALITA
Cesta za prvotřídním zbožím začíná pečlivým výběrem producenta či dodavatele. Suroviny kontrolujeme ještě před sklizní a vybrané druhy ovoce a zeleniny dovážíme ze Španělska, Holandska, Itálie, Německa, Řecka, Polska či Slovenska. Kvalitu všech nabízených druhů důkladně kontrolujeme na naší specializované platformě. Každé dodávce nového zboží věnují naši pracovníci maximální pozornost a zaměřují se na dodržení teplotního řetězce, stav obalů i etiket. Také dlouhodobě spolupracujeme s lokálními farmáři a zemědělci.

Profesionální přístup vám přináší udržitelnou dostupnost sortimentu a jeho vysokou kvalitu.


 
kvalita-masa
MAKRO VLASTNÍ VÝROBA MASA
Díky našemu systému dohledatelnosti můžete sledovat cestu masa od dodavatele až na váš stůl. Ve výrobně vám maso naplátkujeme, připravíme specifické řezy či jiné úpravy. Vyrábíme i polotovary z mletého masa – čerstvé klobásy, masové kuličky, čevapčiči nebo hamburgery. Na objednávku bouráme české vepřové půlky včetně prasete přeštického černostrakatého či českého bílého ušlechtilého. Kalibrované plátky připravíme podle vašich potřeb a v požadovaném množství.


 
vlastniznacky-hp-new
VLASTNÍ ZNAČKY
Vlastní značky makro vám přináší to nejlepší, co můžete v daném segmentu sehnat. Ručíme vám za kvalitu produktů, příznivou cenu i šíři sortimentu. Ten pokrývá rozmanité nároky všech našich zákazníků za přísného dodržování vysokých kvalitativních standardů (IFS, HACCP).


 
kvalita-na-prodejnach
KVALITA V PRODEJNÁCH
Všechny naše pobočky mají v potravinových úsecích vypracovaný detailní a funkční systém HACCP. V prodejnách probíhá čtyřikrát denně revize – vizuální kontrola hygieny, teploty a kvality sortimentu. Každoročně zde pořádáme hloubkový audit kvality a podrobné zaškolení zaměstnanců v oblasti hygienického minima, produktových znalostí a interních procedur.


 
ifs-haccp
IFS CERTIFIKACE A HACCP
Od roku 2010 jsme držiteli certifikátu IFS – mezinárodní normy pro systémy řízení kvality. Stali jsme se první obchodní společností v České a Slovenské republice, která měla certifikovanou pobočku. Cílem zavedení systému HACCP je zajistit nezávadnost potravin a minimalizaci zdravotního nebezpečí. I vy můžete získat HACCP certifikát a připravit si sanitační plán. Stačí využít naši online aplikaci.


 
International featured standard
KVALITA U NAŠICH DODAVATELŮ
Výběr dodavatele musí splňovat vysoký standard makro kvality. Pro naše dodavatele je tak nejvyšší prioritou dodávat bezpečné výrobky. Proto si vybíráme jen ty, kteří vlastní mezinárodní certifikace a jsou pravidelně kontrolováni.V jakém oboru podnikáte? Zjistěte, jaké výhody nabízí MAKRO právě pro Vás.

HoReCa

sito web
Hotel, restaurace, kavárna, fastfood, bistro, bar, jídelny a další.

Maloobchod

sito web
Samoobsluhy, kulturní zařízení, prodejci zboží, stánky a další.