Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Ryby

Nenechte si vzít křehké maso

1815 km, 1590 km, 8479 km… Z takových vzdáleností jsme pro vás dovezli exotické ropušnice, kambaly, pilobřichy a další čerstvé sladkovodní i mořské ryby.

 
ROPUŠNICE
Maso z ropušnice vynikne ve středomořských receptech a nejlépe mu svědčí šetrné dušení, je možné ho ale i grilovat či zvolna péct. Červená tuhá kůže se před konzumací odstraňuje, stejně tak jako její jedovaté ploutve – naštěstí se většinou prodává ropušnice už bez nich.


 
okoun-nilsky
OKOUN NILSKÝ
Je velká sladkovodní dravá ryba dosahující délky až téměř dvou metrů a váhy až 200 kilogramů, původně pocházející z jezer a řek rovníkové Afriky. Barva filetů je růžová s červenými znaky. Filety jsou velmi chutné s nízkým obsahem tuku. Divoký odchyt.


 
KAMBALA
Kambala je nejušlechtilejší druh platýsové ryby a podává se jako výjimečná delikatesa – má totiž pevné bílé maso vynikající chuti, které se navíc hodí pro všechny typy kuchyňských úprav. Filety můžete na přírodno smažit na másle nebo olivovém oleji nebo je grilovat.


 
TUŇÁK
Nezahrnout tuňáka do své kuchyně by byla opravdu škoda, má v gastronomii totiž nesmírné množství využití a je rychlý na přípravu – steak se opéká při vysoké teplotě jen minutu a půl z každé strany, poté je třeba teplotu stáhnout. Maso tuňáka připomíná telecí a je velmi šťavnaté.


 
LOSOS
Prémiová kvalita. Ekologický a udržitelný farmový chov s využitím čistého arktického oceánu kolem Islandu. Ryby jsou krmeny pouze kvalitní stravou bez růstových hormonů a jiných aditiv. Filety jsou zpracovány ručně Skvěle se hodí i k přípravě za syrova.


 
PILOBŘICH
Pilobřich, známý jako ryba sv. Petra, je považován za jednu z nejchutnějších ryb – a to díky svému lehce se rozpadajícímu bílému masu s vynikající chutí. K dochucení samotné ryby stačí jen troška soli, pepře a případně bazalky.


 
 

V jakém oboru podnikáte? Zjistěte, jaké výhody nabízí MAKRO právě pro Vás.

HoReCa

sito web
Hotel, restaurace, kavárna, fastfood, bistro, bar, jídelny a další.

Maloobchod

sito web
Samoobsluhy, kulturní zařízení, prodejci zboží, stánky a další.