Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Svět chutí

Nenechte si vzít gastro cestování
bannery-vlajky

Mexické Tacos, japonské maki, vietnamské Pho bo… Nemusíte kupovat letenku, abyste zažili to nejlepší ze světové kuchyně.

 
italie
ITÁLIE
Italská kuchyně je nejspíše nejznámější kuchyní světa. Je typická užitím mořských ryb a plodů i různých druhů masa. Najdeme v ní množství zeleniny a samozřejmě těstovin, kterých má Itálie přes 400 druhů. Mezi nejznámější italské pokrmy patří pizza, lasagne a risotto.


Objevujte italské chutě:
 
indie
INDIE
Základem indické kuchyně je výrazné a kvalitní koření. Typické pro indickou kuchyni jsou také vegetariánské pokrmy, které se často skládají z rýže, obilnin, luštěnin, zeleniny a různých mléčných výrobků. Indické pokrmy se často dusí na mírném ohni.
Objevujte indické chutě:
 
japonsko
JAPONSKO
O japonskou kuchyni je u nás čím dál větší zájem a nelze si ji představit bez rýže, ryb a mořských plodů. Japonské pokrmy se často připravují z velmi čerstvých ingrediencí a s minimální tepelnou úpravou. Tepelně upravené pokrmy se pak nejčastěji vaří, dusí či smaží.
Objevujte japonské chutě:
 
mexiko
MEXIKO
Mexická kuchyně je nesmírně barevná, a to díky množství zeleniny, kterou využívá. Typické pro Mexiko jsou tortillové placky z kukuřičné nebo pšeničné mouky plněné mletým masem, fazolemi a další zeleninou. Oblíbenou pochoutkou je známá avokádová omáčka guacamole.
Objevujte mexické chutě:
 
 

V jakém oboru podnikáte? Zjistěte, jaké výhody nabízí MAKRO právě pro Vás.

HoReCa

sito web
Hotel, restaurace, kavárna, fastfood, bistro, bar, jídelny a další.

Maloobchod

sito web
Samoobsluhy, kulturní zařízení, prodejci zboží, stánky a další.