Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Zelenina

Staňte se objevitelem a objevte pestrou paletu barev

Barevné kiwano, žlutý patison, fialový květák… Svět zeleniny není nuda! Staňte se objevitelem a poznejte všechny jeho barvy.

 
artycok
ARTYČOK
Artyčok, neobyčejná zelenina příbuzná s obyčejným bodlákem. Artyčok se vyplatí začlenit do svého jídelníčku – podporuje totiž imunitní systém, pomáhá hubnout a udržuje zdravé kosti. Dát si ho můžete vařený a přelitý máslem, ozdobit jím pizzu nebo ho přidat do těstovin.


 
kurkuma
KURKUMA
Kurkuma, vzhledově podobná zázvoru, má přízvisko „zlatý zázrak“, má totiž úžasné zdravotní účinky – přispívá k posílení imunity a tlumí zánětlivé procesy v těle. Na talíř ji můžete podávat čerstvou či usušenou. Hodí se do osmažené zeleniny, hummusu i kari pokrmů.

 
kiwano
KIWANO
Kiwano si pro svůj neobvyklý vzhled vysloužilo přízvisko „africká rohatá okurka“. Má netradiční chuť, která připomíná okurku a kiwi. Kiwano můžete v kuchyni využít například do salátu nebo jako originální oblohu k masu.


 
patizon
PATIZON
Patizon pochází z oblasti mezi Mexikem a Guatemalou. Mívá světle zelenou, bílou nebo žlutou barvu a je snadný na zpracování. Z patizonu uděláte výbornou polévku, přílohu nebo ho můžete dát i zapéct.

 
okra
OKRA
Okra, nebo také Ibyšek jedlý, má atypickou jemnou a lehce trpkou chuť. Obsahuje hodně vlákniny a málo kalorií a skvěle se hodí do zeleninových příloh, salátů u omáček.

 
fialovy-kvetak
FIALOVÝ KVĚTÁK
Fialový květák je jednou ze 120 odrůd květáku. Obsahuje minimum sacharidů a téměř žádný tuk a chuťově je velmi podobný klasickému bílému květáku. Svou výraznou fialovou barvou ozdobí vaše pokrmy a udělá z nich netradiční zážitek.

 
 

V jakém oboru podnikáte? Zjistěte, jaké výhody nabízí MAKRO právě pro Vás.

HoReCa

sito web
Hotel, restaurace, kavárna, fastfood, bistro, bar, jídelny a další.

Maloobchod

sito web
Samoobsluhy, kulturní zařízení, prodejci zboží, stánky a další.