Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Zelenina

Nenechte si vzít zajímavé zážitky

Barevné kiwano, žlutý patison, fialový květák… Svět zeleniny není nuda! Poznejte všechny jeho barvy, zpestřete si vaření a překvapte své hosty.

 
artycok
ARTYČOK
Artyčok, neobyčejná zelenina příbuzná s obyčejným bodlákem. Artyčok se vyplatí začlenit do svého jídelníčku – podporuje totiž imunitní systém, pomáhá hubnout a udržuje zdravé kosti. Dát si ho můžete vařený a přelitý máslem, ozdobit jím pizzu nebo ho přidat do těstovin.


 
kurkuma
KURKUMA
Kurkuma, vzhledově podobná zázvoru, má přízvisko „zlatý zázrak“, má totiž úžasné zdravotní účinky – přispívá k posílení imunity a tlumí zánětlivé procesy v těle. Na talíř ji můžete podávat čerstvou či usušenou. Hodí se do osmažené zeleniny, hummusu i kari pokrmů.

 
kiwano
KIWANO
Kiwano si pro svůj neobvyklý vzhled vysloužilo přízvisko „africká rohatá okurka“. Má netradiční chuť, která připomíná okurku a kiwi. Kiwano můžete v kuchyni využít například do salátu nebo jako originální oblohu k masu.


 
patizon
PATIZON
Patizon pochází z oblasti mezi Mexikem a Guatemalou. Mívá světle zelenou, bílou nebo žlutou barvu a je snadný na zpracování. Z patizonu uděláte výbornou polévku, přílohu nebo ho můžete dát i zapéct.

 
okra
OKRA
Okra, nebo také Ibyšek jedlý, má atypickou jemnou a lehce trpkou chuť. Obsahuje hodně vlákniny a málo kalorií a skvěle se hodí do zeleninových příloh, salátů u omáček.

 
fialovy-kvetak
FIALOVÝ KVĚTÁK
Fialový květák je jednou ze 120 odrůd květáku. Obsahuje minimum sacharidů a téměř žádný tuk a chuťově je velmi podobný klasickému bílému květáku. Svou výraznou fialovou barvou ozdobí vaše pokrmy a udělá z nich netradiční zážitek.

 
 

V jakém oboru podnikáte? Zjistěte, jaké výhody nabízí MAKRO právě pro Vás.

HoReCa

sito web
Hotel, restaurace, kavárna, fastfood, bistro, bar, jídelny a další.

Maloobchod

sito web
Samoobsluhy, kulturní zařízení, prodejci zboží, stánky a další.