“Rád bych, aby se Fabrik Food Factory stala skvělým místem.”

 

Oskar, La Strada & Fabrik Food Factory, Česká Republika

 

Oskar bistro Fabrik úspěšně a s nadšením provozuje už sedm let. Nyní nastal čas otevřít Fabrik 2 a udělat z ní jeden z nejlepších podniků ve městě, který bude dělat konkurenci těžkou hlavu.


metro_gbc_countrypage_assets_czech_img_01

“Fabrik jsme před sedmi lety otevírali jako jakousi doplňkovou kuchyň. Měla ulevit náporu, který jsme zažívali v restauraci La Strada, kde jsem začal pracovat, když jsem se vrátil ze svého desetiletého pobytu v Německu. Takže my jsme skutečně chtěli jenom otevřít kuchyni, kde bychom pouze vařili. A to malé bistro vzniklo vlastně jako takový vedlejší produkt.”

    

- Oskar řekl o Fabrik


“Být v kuchyni pro mě znamená dělat to jediné, v čem jsem dobrý. Zkoušel jsem i něco jiného, ale vždycky jsem se k vaření vrátil. Protože při vaření jsem šťastný. A především to není žádná rutina. Pokaždé je to něco jiného. Tahle práce mě prostě baví. Kdyby to tak nebylo, nedělal bych ji.”

 

- Mluví o svém koníčku v kuchyni

metro_gbc_countrypage_assets_czech_img_02

Pracujeme pro Oskara

“MAKRO je jedinečné v tom, že nabízí široký sortiment produktů: člověk zde koupí prakticky cokoliv, co potřebuje. Ale mimo to je pro mě přínosná také MAKRO Akademie a specializované semináře. Zúčastnil jsem se workshopů slavných šéfkuchařů a kulinářských kurzů. Řekl bych, že jsem v oblasti služeb společnosti MAKRO docela aktivní.”

 

- Oskar říká o MAKRO


Fabrik nabízí lákavé a výtečné pokrmy servírované v industriálním prostředí. Jde o stylové místo pro každého.

metro_gbc_countrypage_assets_czech_img_03