Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

Vánoční balíčky pro dospělé

Balíčky pro dospělé

VÁNOČNÍ BALÍČKY PRO DOSPĚLÉ

jack-daniels

JACK DANIEL´S 40% 0,7L KYTARA
Značka Jack Daniel´s je již od svého počátku neodmyslitelně spjata s hudebním průmyslem. Originální rockerské dárkové balení v podobě pouzdra na kytaru tak nesmí chybět jedinému hudebnímu nadšenci a sběrateli. Uvnitř dárkového balení se skrývá nejen Jack Daniel´s Tennessee Whiskey 0,7 l, ale také originální uzávěr na lahev ve tvaru hlavy kytary a samozřejmě nechybí ani kartička pro Vaše osobní věnování.


Info o produktu

VIZOVICKÁ SLIVOVICE 50% 24x0,02L
Výběr unikátních  švestkových destilátů z vlastních sadů společnosti RUDOLF JELÍNEK:
Každá ze slivovic je originál a dává Vám možnost poznat rozmanitost slivovice v téměř všech jejích podobách. Čtyřiadvacetkrát ovoce ze stejného sadu, a přitom pokaždé jiný výsledek. Většina z nich ještě nikdy lahvována nebyla, a jedná se tak o unikátní příležitost ochutnat něco, co ještě nikdo vyjma degustátorů nevyzkoušel.


Info o produktu
slivovice-jelinek

24-days-of-rum

24 DAYS OF RUM 40% 24ks x 0,02L
Original Rum Calendar můžeme považovat  za rumovou školu, kde najdete jak renomované značky, tak neznámé drahokamy, které lze objevit pouze v  tomto kalendáři, což z něj činí unikátní dárek pro Vaše blízké. Můžete ochutnat jak sladký tak suchý rum a také rumy s obsahem alkoholu 35% až 43%. Každá miniaturka pochází z jiné země, v balení tedy najdete 24 rumů z různých částí světa. Od Surinamu, přes Nizozemsko až například po Belize. Součástí balení je i sklenka a degustační list, kde si můžete přehledně zapsat Vaše hodnocení všech rumů. Připravte se na úžasné objevování!


Info o produktu

DON PAPA MASKARA 40% 0,7L
Limitovaná edice inspirovaná pulsujícím barevným festivalem MassKara, který se každoročně koná na ostrově Negros. Tubu navrhl Olaf Hajek, známý ilustrátor, malíř a grafický umělec. Edice je poctou festivalu přezdívanému Festival úsměvů. Ilustrace znázorňuje charismatického revolucionáře Papu Isia pod extravagantní maskou inspirovanou ikonickým festivalem plným hudby, tance a barev. Do finální podoby jeho ilustraci převedlo známé studio Stranger & Stranger.


Info o produktu
pascala

glenmorangie

GLENMORANGIE 0,7L 40% + 2 SKLO
V dárkovém balení, odkazující svým designem k Signetu, symbolu palírny Glenmorangie, a obsahující dvě originální skleničky Glenmorangie. Glenmorangie Original zrála plnou desítku let v sudech po bourbonu, vyrobených z amerického bílého dubu. Získala tak dokonalou rovnováhu mezi sladkostí a komplexitou a vznikl vyzrálý destilát, vhodný pro jakoukoliv příležitost.      


Info o produktu

SANTERO PROSECCO BOX 1,5L
Italské prosecco z vinařství Santero, z městečka  Santo Stefano Belbo. Šumivé víno vyráběné metodou charmat z odrůdy Glera. Svěží, ovocné chuti, které doporučujeme párovat s mořskými plody.


Info o produktu
santero

moet

MOET & CHANDON BRUT IMPEÉRIAL 750ML 6KS + SKLENIČKA
Brut Impérial vlajková loď šampaňského domu Moët & Chandon. Cuvée odrůd  Pinot Noir, Pinot Meunier a Chardonnay, kterou můžete pít v jakékoliv příležitosti z originálních sklenic. 


Info o produktu

VINAŘSTVÍ VOLAŘÍK TERROIR
Dárkové balení od Vinaře roku 2018 obsahuje 2 výrobky:

Veltlínské zelené, pozdní sběr 2016, Terroir Věstonsko - Veltlín z Věstonska má díky dlouhodobému ležení na kvasnicích až smaragdové tóny. Ve vůni nabízí lehce přezrálé mango se smetanovým podtónem, chuť je plná, minerální, s dochutí po zeleném pepři.

Rulandské bílé, pozdní sběr 2015, terroir Levá klenotnická - Projevem této rulandy je silně ovocná vůně připomínající ananas a čerstvě utržené mango. Chuť je plná s ovocným projevem a díky ležení v dřevěném sudu je lehounce elagotaninová.

Info o produktu
volarik

traditional-line

DÁRKOVÁ SADA TRADITIONAL LINE 6KS
V těchto vínech se můžete osobně setkat a poznávat nezaměnitelný charakter odrůd a jednotlivých viničních tratí na Pálavě. Je kouzelné porovnat vína ze Železné, Goldhameru, Liščího vrchu, či Ořechové hory. Tato výrobková řada však neskýtá potěšení jen ve „vlašáku“, ale i v klasických burgundských odrůdách. I tato vína neodmyslitelně patří k rukopisu Mikrosvínu.


Info o produktu

DÁRKOVÉ BALENÍ CHARDONNAY/RU.ŠEDÉ/SYLV.ZELENÉ
Jedinečné terroir (vliv podloží, půdy, počasí, vody, slunce) znojemského regionu dává vzniknout  unikátním vínům s vlastním příběhem. Vína se vyrábí ve sklepě z konce 18 století ve sklepní ulici v Hnanicích.

Sada 3 bílých vín od svěžích aromatických po těžší vína francouzského typu. Nechybí ani přírodně sladké víno.

Info o produktu
sylvanske-zelene