postavte svoje podnikání na pevných základech s můj obchod

Možná hledáme právě Vás, využijte příležitosti podnikat se stabilním partnerem.

Můj obchod

Široká síť maloobchodních prodejen Můj obchod funguje na celém území České republiky již od roku 2012. Aliance Můj obchod, pod záštitou makro ČR – největšího velkoobchodu na trhu, sdružuje prodejce v maloobchodní síti a poskytuje jim podporu v jejich podnikání. V naší alianci je již více než 600 obchodů.

můj obchod, to dobré máte blízko

Můj obchod

Jaké výhody Vám nabízí aliance Můj obchod?

V rámci aliance Vám můžeme nabídnout dva druhy spolupráce, které se liší v přístupu dodržování obchodních podmínek. Při uzavření partnerství s aliancí Můj obchod máte k dispozici veškerý potřebný sortiment od jednoho dodavatele. Dále pro Vás vytváříme leták na 14 denní bázi společně s atraktivními dárkovými kampaněmi pro Vaše koncové zákazníky. Pomůžeme Vám s uspořádáním obchodu a nabídkou nejvhodnějšího sortimentu. Poskytneme Vám technickou podporu včetně instalace pokladního systému. Atraktivně zviditelníme Vaši prodejnu a poskytneme balíček moderního POS materiálu a uniforem pro Vaše zaměstnance. A v neposlední řadě pro Vás máme připravený i e-shop.
Můj obchod

Jak poznáte Můj obchod?

Prodejny Můj obchod jednoduše poznáte již na základě vnější reklamy a jednotného vzhledu, který je založený na našich barvách a logu. Uvnitř obchodu snadno naleznete veškeré zboží díky vnitřní navigaci.
Můj obchod

Jak se stát partnerem?

Je to velmi jednoduché! Vyplňte kontaktní formulář v horní části této stránky a budete o krok blíž vlastnímu podnikání. Na základě poskytnutých informací se Vám ozve náš obchodní zástupce pro daný region a ochotně Vám zodpoví veškeré otázky a představí možnosti a potenciál spolupráce s aliancí Můj obchod.

Inspirujte se skutečnými příběhy!

Skutečné příběhy našich partnerů, kterým jsme pomohli při zrodu jejich podnikatelského snu.
Podívejte se na krátká videa přestavby obchodu v Dolních Domaslavicích a Moravské Třebové.

Můj obchod
Můj obchod

Napište nám úvodní informace, na základě kterých Vás kontaktuje náš obchodní zástupce a zodpoví Vám všechny otázky.

Vytvořte si cenovky pro váš obchod!

Jednoduše online!
Nástroj pro tvorbu cenovek zde.