Bonusový program

Zařazení zákazníka do bonusového programu

  • K zařazení zákazníka do bonusového programu dojde na základě jeho písemného souhlasu a za podmínky, že je držitelem makro zlaté karty nebo využívá závozovou službu makro.
  • V případě zájmu o zařazení do bonusového programu společnosti se prosím obracejte na svého obchodního zástupce, pult partnerů nebo na recepci v některé z prodejen společnosti makro.
  • Podmínkou pro získání bonusu je plnění nominačního obratu dle bonusových podmínek. Pokud zákazník neplní nominační obrat, bude automaticky z bonusového programu vyřazen.

Podmínky bonusového programu budou zákazníkovi zpřístupněny v případě zájmu o zařazení do bonusového programu. 

Zákazník, který je již v bonusovém programu zařazen, se na bonusové podmínky připojí odkazem a heslem, které obdržel při podepsání Souhlasu se zařazením do bonusového programu.

Podmínky pro držitele makro karet a jejich výhody

Modrá karta
Modrá
Stříbrná karta
Stříbrná
Zláta karta
Zlatá
Požadovaný obrat Méně než 10 000 Kč/měsíc Více než 10 000 Kč/měsíc Více než 33 333 Kč/měsíc
Akce
Prioritní akce
Rozšířené otvírací hodiny
Vyhrazený vchod
Partnerská přepážka
Kryté parkoviště
Zpětný bonus K zařazení zákazníka do bonusového programu dojde na základě jeho písemného souhlasu a za podmínky, že je držitelem makro zlaté karty nebo využívá závozovou službu makro.

Specifické cenové nástroje

U specifických kategorií výrobků uplatňujeme další cenové výhody.
  • Top 10 – na základě porovnání s konkurencí dvakrát týdně upravujeme ceny ovoce pro dosažení nejvýhodnější ceny na trhu.
  • Víno – 7% slevy na karton stejných lahví, 5% sleva na karton mix. Uvedená množstevní sleva se nevztahuje na vína v akční nabídce (v prodejně označena červenou cenovkou) a vína mimo prostor vinotéky, prodávaná pouze po celých kartonech.