VŠE PRO GASTRONOMII 

Jsme tu pro vás! V makro nabízíme více než desetitisíce položek čerstvého a trvanlivého zboží, profi gastro zařízení a doplňkové služby s jediným cílem - pomoci vám uspět ve vašem podnikání.

Otevření restaurace

naše služby pro vaše podnikání

makro distribuce

makro distribuce

Objednávejte online nebo u vašeho obchodního zástupce. Zboží vám přivezeme. Služba makro distribuce vám zajistí dovoz zboží na určenou adresu v rámci celé ČR. Používáme nejmodernější chladící vozy pro zachování chladících podmínek řetězce. Čerstvost produktů zůstává zachována díky dodržování standardů HACCP. Rychlý a přehledný způsob objednávání pomocí naší aplikace m-objednávka.
Zjistit více
DISH

Digitální služby DISH

Objevte efektivní nástroje online platformy DISH. Jsou zcela zdarma, usnadní vám práci a vy se tak budete moci věnovat hostům.

DISH je online platforma, kterou vyvinulo makro ve spolupráci s experty na gastronomii. Vašemu podniku nabízí zdarma digitální nástroje, jako je vytvoření webu pro gastronomii nebo efektivní rezervační systém.

Všechny nástroje jsou plně integrované a zajišťují tak přehlednou a jednoduchou správu z jediného místa – vašeho mobilu.

Zjistit více
makro akademie

makro akademie

Využijte možnosti profesního vzdělávání v naší makro akademii. Naučíme vás, jak dělat věci jinak: efektivněji, rychleji a s vyšším ziskem.

Profesionální tým školitelů vám zajistí odborné proškolení pro všechny gastronomické profese, od učňů až po management.

1200 m2 školících a seminárních prostor se špičkovým vybavením. V makro akademii vám zároveň zajistíme pronájem prostoru a akce na klíč.

Zjistit více
eHACCP

eHACCP

Získejte zdarma HACCP školení v naší makro aplikaci, kde si zdarma vytvoříte sanitační plán a sanitační příručku. Vyzkoušejte zdarma naši aplikaci.

Špičkovou kvalitu nejen vyžadujeme, ale i odborně kontrolujeme, a to na několika úrovních.

Do aplikace
Vlastní značky

metro premium

Výjimečné kulinářské zážitky díky našim vysoce kvalitním produktům. 

Více o značce

metro chef

Speciality špičkové kvality, od šéfkuchařů pro šéfkuchaře.

Více o značce

metro professional

 Vybavení a nářadí pro profesionální přípravu. Vysoká spolehlivost, účinnost a dlouhá životnost.

Více o značce
Sommelier select

sommelier select

Více o značce
Tarrington House

tarrington house

Více o značce

HoReCa, to jsou restaurace, kavárny, bary, bistra, kluby, jídelny a další gastronomické provozovny.

Sortiment

Náš široký sortiment potravin i gastronomického vybavení a mnoho zajímavých služeb Vám pomůžou udržet si stávající i získat novou klientelu.

Pod jednou střechou u nás najdete více než 30 000 potravinových i nepotravinových výrobků.

Široká a pestrá nabídka potravin

Přes 45 druhů čerstvých ryb a mořských plodů, včetně čerstvých humrů.

Čerstvé maso z dvaceti zemí světa a sedm dní v týdnu! Dodáme Vám i zvěřinu a vybrané zahraniční speciality.

Více než tisíc druhů sýrů, od české klasiky po vyhlášené zahraniční delikatesy. Nabízíme i speciality z ekologických chovů a různých druhů mléka.

Bio, dia a bezlepkové potraviny. Pro všechny klienty, kteří mají specifické požadavky na stravování máme celou řadu produktů.

Alkoholické nápoje. Z naší nabídky, která obsahuje množství oblíbených nápojů z celého světa i řadu lokálních tuzemských piv, uspokojíte i velmi náročné hosty.

Vybavení podniku

Své provozovny si můžete kompletně vybavit díky naší široké nabídce spolehlivých spotřebičů a dalšího kuchyňského zařízení. Dále nabízíme prostředky a pomůcky pro bezpečnost a ochranu zdraví.

V rámci našich služeb nabízíme také vyšívání log a oděvy na míru, které necháváme šít u renomovaných výrobců Dunlop, CAT a CERVA.

Váš podnik vybavíme restauračním textilem, ubrusy, pracovními oděvy, stolním prádlem, rondony, lůžkovinami, matracemi, ručníky a povlečením.

Chcete si otevřít restauraci? Nebo hospodu, bistro, bar, kantýnu či jiný gastronomický provoz?
Máte za sebou již vyřízené body spojené se začátky podnikání, což znamená:

  • Máte rozmyšlený koncept, spočítaný finanční model a zajištěné financování projektu.
  • Vybrali jste si prostory vhodné pro umístění gastronomického provozu.
  • Vyřídili jste si veškerou potřebnou administrativu (máte živnostenský list a další důležité dokumenty). 

 

JSME PŘIPRAVENI VÁM POMOCI S OTEVŘENÍM VAŠÍ NOVÉ PROVOZOVNY.

Díky rozsáhlému týmu zkušených obchodních zástupců i zaměstnanců v našich obchodech Vám můžeme nabídnout nejen individuální přístup, ale i odbornou orientaci v problematice gastronomického oboru. Staňte se naším zákazníkem.

Vyplňte registrační formulář on-line nebo nás kontaktujte telefonicky na informační lince společnosti makro na telefonním čísle 281 083 083, která je pro Vás k dispozici od pondělí do neděle mezi 8:00 a 18:00.