MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

U nás v makro se můžete neustále inspirovat a zároveň nakoupit produkty z celého světa. Pod jednou střechou na vás čeká rozmanitý svět chutí a kvalitních produktů včetně řady služeb pro profesionály. Vaše spokojenost je u nás na prvním místě! Najdete u nás přes 45 druhů čerstvých ryb a mořských plodů, více než 450 druhů zeleniny a 400 druhů ovoce suchých plodů. Vybírat můžete z široké nabídky kvalitního masa, připraveno je pro vás až 1300 druhů skvělých vín od domácích i zahraničních vinařů a mnoho dalšího! Nakupujte tam, kde naleznete pestrý výběr kvalitních produktů, jedinečné chutě a vysoký komfort služeb.

Centrála společnosti

Název a sídlo:
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Adresa:
Jeremiášova 1249/7
150 00 Praha 5

IČ: 26 45 06 91
DIČ: CZ26 45 06 91

Datová schránka: shrccxc

GPS: 50°2'27.98"N; 14°18'58.45"E 

Telefon (recepce): 220 389 112 
Fax: 251 111 151, 153

Společnost je zapsána u rejstříkového soudu v Praze, spisová značka C / 83051

Společnost MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. je členem koncernu METRO

Generální ředitel: Jiří Nehasil
Obchodní ředitel: Vladimir Gnjidić
Ředitel nákupu: Jan Jindra
Finanční ředitel: Jens Schumacher
Personální ředitelka: Daniela Hrbková

O makro Cash & Carry

Makro Cash & Carry ČR bylo založeno jako dceřiná společnost firmy SHV Makro. K 1. lednu 1998 převzala veškeré velkoobchodní aktivity společnosti SHV Makro v Evropě firma Metro AG.

V České republice patří do sítě Makro Cash & Carry ČR třináct velkoobchodních center. Všechna disponují prodejní plochou 10 000 m2.

Tato centra jsou zaměřena na velkoobchodní prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží registrovaným podnikatelům, obchodníkům a dalším subjektům, jako jsou nemocnice, školy, orgány státní správy apod. Jsou atraktivním místem nákupů jak pro maloobchodníky, tak pro velkoobchodníky i velkoodběratele. Tomu odpovídá i balení potravin – více spotřebitelských balení ve fólii pro maloobchodníky a větší objemy pro gastronomii. Podnikatelům (fyzickým i právnickým osobám) vystavujeme na základě registrace zákaznické karty, které jim umožňují vstup do všech prodejen Makro Cash & Carry ČR. Zákazník může zažádat o vystavení maximálně pěti karet evidovaných na jméno držitele. Je na rozhodnutí zákazníka, tj. majitele nebo statutárního zástupce firmy či organizace, kterým svým pěti zástupcům nechá zákaznické karty vyhotovit.

METRO Cash & Carry International

METRO, mezinárodní velkoobchodní lídr, se specializuje na prodej potravinářského a nepotravinářského sortimentu. Zaměstnává více než 95 000 zaměstnanců ve více než 30 zemích a obsluhuje přes 17 milionů zákazníků. Zaměřuje se na potřeby hotelů, restaurací a stravovacích zařízení (HoReCa) i nezávislých obchodníků. Zákazníci METRO si mohou vybrat, zda budou zboží nakupovat v jednom z velkoformátových obchodů, nebo online. Při objednávce zboží online si mohou své nákupy vyzvednout v obchodě, nebo nechat doručit. METRO využívá digitálních řešení, čímž podporuje konkurenceschopnost podnikatelů a přispívá tak ke kulturní rozmanitosti v oblasti pohostinství a maloobchodu. Klíčovým pilířem podnikání společnosti METRO je udržitelnost. To dokazuje také zařazení do indexu Dow Jones nepřetržitě po dobu 8 let. Ve finančním roce 2020/21 dosáhla společnost METRO obratu 24,8 miliardy EUR. Více informací naleznete na https://www.metroag.de/en

Zákonné oznámení:

Obsah https://www.makro.cz nebo https://sortiment.makro.cz  je chráněn autorským právem. Kopírování informací nebo dat, zejména použití textů, částí textu nebo obrázků, vyžaduje předchozí souhlas společnosti Makro Cash & Carry ČR s.r.o.

Veškeré informace nebo údaje, jejich použití a registrace na https://www.makro.cz nebo https://sortiment.makro.cz, jakož i veškeré související jednání, tolerování nebo opomenutí podléhají výhradně německému právu. Místem plnění a výlučnou jurisdikcí je Praha.