MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

U nás v makro se můžete neustále inspirovat a zároveň nakoupit produkty z celého světa. Pod jednou střechou na vás čeká rozmanitý svět chutí a kvalitních produktů včetně řady služeb pro profesionály. Vaše spokojenost je u nás na prvním místě! Najdete u nás přes 45 druhů čerstvých ryb a mořských plodů, více než 450 druhů zeleniny a 400 druhů ovoce suchých plodů. Vybírat můžete z široké nabídky kvalitního masa, připraveno je pro vás až 1300 druhů skvělých vín od domácích i zahraničních vinařů a mnoho dalšího! Nakupujte tam, kde naleznete pestrý výběr kvalitních produktů, jedinečné chutě a vysoký komfort služeb.

Centrála společnosti

Název a sídlo:
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Adresa:
Jeremiášova 1249/7
150 00 Praha 5

IČ: 26 45 06 91
DIČ: CZ26 45 06 91

Datová schránka: shrccxc

GPS: 50°2'27.98"N; 14°18'58.45"E 

Telefon (recepce): 220 389 112 
Fax: 251 111 151, 153

Společnost je zapsána u rejstříkového soudu v Praze, spisová značka C / 83051

Společnost MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. je členem koncernu METRO

Generální ředitel: Jiří Nehasil
Obchodní ředitel: Vladimir Gnjidić
Ředitel nákupu: Jan Jindra
Finanční ředitel: Jens Schumacher
Personální ředitelka: Daniela Hrbková

O makro Cash & Carry

Makro Cash & Carry ČR bylo založeno jako dceřiná společnost firmy SHV Makro. K 1. lednu 1998 převzala veškeré velkoobchodní aktivity společnosti SHV Makro v Evropě firma Metro AG.

V České republice patří do sítě Makro Cash & Carry ČR třináct velkoobchodních center. Všechna disponují prodejní plochou 10 000 m2.

Tato centra jsou zaměřena na velkoobchodní prodej širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží registrovaným podnikatelům, obchodníkům a dalším subjektům, jako jsou nemocnice, školy, orgány státní správy apod. Jsou atraktivním místem nákupů jak pro maloobchodníky, tak pro velkoobchodníky i velkoodběratele. Tomu odpovídá i balení potravin – více spotřebitelských balení ve fólii pro maloobchodníky a větší objemy pro gastronomii. Podnikatelům (fyzickým i právnickým osobám) vystavujeme na základě registrace zákaznické karty, které jim umožňují vstup do všech prodejen Makro Cash & Carry ČR. Zákazník může zažádat o vystavení maximálně pěti karet evidovaných na jméno držitele. Je na rozhodnutí zákazníka, tj. majitele nebo statutárního zástupce firmy či organizace, kterým svým pěti zástupcům nechá zákaznické karty vyhotovit.

METRO Cash & Carry International

METRO, mezinárodní velkoobchodní lídr, se specializuje na prodej potravinářského a nepotravinářského sortimentu. Zaměstnává více než 95 000 zaměstnanců ve více než 30 zemích a obsluhuje přes 17 milionů zákazníků. Zaměřuje se na potřeby hotelů, restaurací a stravovacích zařízení (HoReCa) i nezávislých obchodníků. Zákazníci METRO si mohou vybrat, zda budou zboží nakupovat v jednom z velkoformátových obchodů, nebo online. Při objednávce zboží online si mohou své nákupy vyzvednout v obchodě, nebo nechat doručit. METRO využívá digitálních řešení, čímž podporuje konkurenceschopnost podnikatelů a přispívá tak ke kulturní rozmanitosti v oblasti pohostinství a maloobchodu. Klíčovým pilířem podnikání společnosti METRO je udržitelnost. To dokazuje také zařazení do indexu Dow Jones nepřetržitě po dobu 8 let. Ve finančním roce 2020/21 dosáhla společnost METRO obratu 24,8 miliardy EUR. Více informací naleznete na https://www.metroag.de/en

Zákonné oznámení:

Obsah https://www.makro.cz nebo https://sortiment.makro.cz  je chráněn autorským právem. Kopírování informací nebo dat, zejména použití textů, částí textu nebo obrázků, vyžaduje předchozí souhlas společnosti Makro Cash & Carry ČR s.r.o.

Veškeré informace nebo údaje, jejich použití a registrace na https://www.makro.cz nebo https://sortiment.makro.cz, jakož i veškeré související jednání, tolerování nebo opomenutí podléhají výhradně německému právu. Místem plnění a výlučnou jurisdikcí je Praha.

Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více