VŠE PRO MALOOBCHOD

Chtěli byste si otevřít prodejnu potravin nebo ji vlastníte? Makro nabízí široký sortiment pro zásobování Vašeho obchodu včetně služby makro distribuce a také různé programy pro množstevní slevy nebo služby pro podporu Vašeho podnikání. Makro zastřešuje i alianci Můj obchod s více než 600 prodejnami po celé České republice. V rámci aliance Můj obchod můžete získat výhodné nákupní podmínky, zajímavé bonusové schéma a také marketingovou podporu včetně letákových akcí a speciálních akčních nabídek.

Maloobchod

nákupní programy

Nakupujte v katalogu Nakupte více, zaplaťte méně a Moje zmrzlina.

Stabilně výhodná cena

Stabilně výhodná cena

Uvědomujeme si, že pro vaše podnikání je důležité mít jistotu do budoucna. Proto přicházíme se STABILNĚ VÝHODNOU CENOU. Co to pro vás znamená?

Více o programu
Moje zmrzlina

Moje zmrzlina

Vyřešte zmrzlinu na celou sezónu včetně širokého výběru a mrazicích boxů. Pro členy 4% sleva.
Více o programu
Můj obchod

MŮJ OBCHOD

Staňte se součástí aliance a získejte tak výhody oproti ostatním zákazníkům. Nabízíme vám širokou paletu podpůrných služeb jako např. startovací balíček, odborné poradenství, marketingovou podporu včetně letáků a v neposlední řadě výhodné nákupní podmínky.

Více o programu
eHACCP

eHACCP

Potřebujete pomoc s hygienickými požadavky pro vaši prodejnu? V naší makro aplikaci si zdarma vytvoříte sanitační plán a třeba i sanitační příručku. Vyzkoušejte naši aplikaci zcela zdarma a získejte HACCP certifikát!

Do aplikace
makro distribuce

makro distribuce

Objednejte si zboží pohodlně online. Vaši objednávku vám přivezeme na vámi určenou adresu v rámci celé České republice. Používáme nejmodernější chladící vozy pro zachování podmínek chladícího řetězce a dodržujeme tak standardy HACCP.

Zjistit více

vlastní značky

V makro vám nabízíme širokou škálu produktů vhodných pro vaši prodejnu. V našem sortimentu naleznete mimo klasické značky, i značky vlastní Fine Life a Aro, které mají výhodnější cenu a pomohou vám odlišit se od konkurence.

aro

Aro

Značka Aro představuje výrobky, které jsou vyráběny ve standardní a stálé kvalitě odpovídající mezinárodním požadavkům. Přesto je nabízíme za ceny, které těžko hledají konkurenci. Výrobky pod touto značkou jdou napříč všemi kategoriemi.

Vice o značce
Fine Life

Fine Life

Značka Fine Life představuje výrobky pro maloobchodní prodejce, kteří se chtějí odlišit od konkurence a svým zákazníkům by rádi nabídli atraktívní produkty za příznivé ceny. Kvalita produktů Fine Life je totiž stejně vysoká jako u značkových výrobků, zatímco jejich cena je nižší.

Do sortimentu

VYBAVENÍ PRODEJNY

Chystáte se otevřít nebo rekonstruovat váš obchod? S regály a chladící technikou vám umíme pomoct. Makro spolupracuje s odborníky v daných oblastech.

Díky rozsáhlému týmu zkušených obchodních zástupců i zaměstnanců v našich obchodech vám můžeme nabídnout nejen individuální přístup, ale i odbornou orientaci v problematice maloobchodu. Staňte se naším zákazníkem a vyplňte registrační formulář on-line nebo kontaktujte telefonicky naši informační linku, které je pro Vás k dispozici od pondělí do neděle mezi 8:00 a 17:00.

Tel: 281 083 083
Registrovat se