PŘÍBĚHY ÚSPĚCHŮ NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Rosteme spolu. už 25 let #PROVÁS

Vlastimila Coufalová, řeznictví Coufalovi

25 let nadstandardních vztahů se zákazníky

Mnozí z nich s makro vyrostli. A my máme radost z každého jejich úspěchu

Hynek Vávra

HYNEK VÁVRA

HLINĚNÁ BAŠTA, PRŮHONICE

Majitel vyhlášené rybí restaurace, do níž se hosté rádi vrací, a on se tak s většinou zná osobně. Do makro jezdí každý den – od samého začátku. Je ze „staré školy“, a tak si své suroviny nejraději vybírá sám. Po těch letech se u nás cítí jako doma a rád se potká nejen s kolegy z oboru, ale i s našimi experty, kteří mu vždy dobře poradí.

Viktor Brodecký

VIKTOR BRODECKÝ

RESTAURACE MATYLDA, PRAHA

Majitel pražské restaurace se zaměřením na českou kuchyni je skutečný srdcař a celoživotní optimista. Potrpí si na kvalitní suroviny, pro které si osobně jezdí jedině k nám – už 25 let. A jak sám říká, makro mu výrazně ulehčilo podnikání. Jak? Jednoduše tím, že u nás najde vše pod jednou střechou.

Milan Chlumecký

MILAN CHLUMECKÝ

PIZZERIA PAMPAM, ÚSTÍ NAD LABEM

Majitel známé ústecké pizzerie, kterou rozhodně nepřehlédnete. Za ta léta v oboru ví, co znamená tvrdá práce v gastru. Oceňuje především kolegy, kteří s ním po celou dobu zůstali. Dobrým partnerem je pro pana Chlumeckého také makro, kde rád osobně vybírá všechny suroviny pro svou italskou kuchyni.

Aťka Coufalová

VLASTIMILA COUFALOVÁ

ŘEZNICTVÍ COUFALOVI, VELKÝ TÝNEC

Majitelka rodinného řeznictví se stoletou tradicí, které navštěvují i zákazníci zdaleka. Bodrá a vřelá dáma, pro niž je nejdůležitější poctivost, skromnost a čerstvost, stejně jako pro jejího dědečka. Se zákazníky má paní Coufalová osobní a důvěrný vztah. A přesně takový má i k lidem makro.

Miroslav Kříž

MIROSLAV KŘÍŽ

POTRAVINY KŘÍŽ, KLECANY

Majitel obchodu s potravinami v Klecanech. Do makro jezdí pro zboží celých 25 let. Chce své suroviny znát, rozumět sortimentu a nabízet to nejlepší. I to je pro něj recept, díky kterému zákazníky neztratil ani přes probíhající krizi. Makro je pro pana Kříže vždy pomocníkem.

máte dotazy k výročí 25 let?

Kontaktujte nás na info@makro.cz

Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více