zelenina

Zelenina
Každý den je pro vás v makro připraven široký výběr čerstvé zeleniny od tuzemských i zahraničních pěstitelů. Rozmanitý sortiment prvotřídního zboží plně uspokojí vaši poptávku a zaručí spokojenost vašich zákazníků. Nabízíme více než 500 druhů čerstvé zeleniny – od desítek druhů brambor, rajčat a listových salátů po kořenovou zeleninu, čerstvé bylinky či houby. Vyhovíme náročným požadavkům gastronomických provozů na méně obvyklé suroviny a nabízíme i zpracovanou zeleninu připravenou k okamžitému použití a speciální kalibrovaná balení jednotlivých druhů.

Více o zelenině

Platforma zeleniny

Kvalita všech nabízených druhů se důkladně kontroluje na platformě Hortim v Brně. Každé dodávce nového zboží věnují naši pracovníci maximální pozornost. V první řadě se zaměřují na dodržení teplotního řetězce během přepravy a také na stav obalů a etiket. Dalším krokem je kontrola parametrů jednotlivých kusů zeleniny – velikost plodu, teplota na povrchu či uvnitř a také přítomnost plísní a škůdců. Pečlivě zkontrolovaná zelenina bez jakýchkoli vad se následně distribuuje do jednotlivých prodejen.

Na míru vašim potřebám

Sortiment zeleniny jsme rozšířili o praktická balení v kartonech střední velikosti, která jsou vhodná pro široké spektrum podnikání. Hmotnost obsahu se pohybuje v závislosti na druhu zboží od 500 g (např. saláty) až po 3 kg (např. rajčata). V nabídce jsou i méně obvyklé odrůdy a vždy dbáme na perfektní třídění dle kalibrů. Každou sezonu nabízíme v tomto typu balení asi 40 druhů zboží. HoReCa zákazníci jistě ocení speciální balení salátů, bylinek a dalšího sortimentu, jako jsou Cali žampiony ve dvou velikostech (35 mm+ a 55 mm+) a Cali brambory 5 kg podle varných typů.

Naši dodavatelé

Veškerý sortiment zeleniny prochází přísnou kontrolou kvality, která začíná pečlivým výběrem producenta či dodavatele. Dlouhodobě spolupracujeme s lokálními farmáři, vybrané druhy zeleniny dovážíme také ze Španělska, Holandska, Itálie, Německa, Řecka, Polska či Slovenska. Naši kolegové v zahraničí vyhledávají nejvhodnější prověřené zdroje přímo u producentů a kontrolují zeleninu ještě před sklizní. Profesionální přístup zajišťuje dlouhodobou stabilitu sortimentu a kvalitu dodávaného zboží.

To nejlepší pro vás

Nabídku zeleniny průběžně upravujeme a doplňujeme podle aktuální sezony, aby si naši zákazníci mohli dopřát to nejlepší, co dané roční období nabízí. V sortimentu makro najdete i zpracovanou zeleninu, která urychlí kuchařskou přípravu, sníží náklady na personál a usnadní hygienu provozu. Náš přísný systém kontroly kvality zaručuje pouze prvotřídní zboží, které uspokojí i nejnáročnější konzumenty.
Další inspirace

Inspirujte se
Zelenina

Více
Recepty

Objevit