Kuchyňské vybavení

V prodejnách makro je pro vás připraven široký sortiment kuchyňského vybavení, které se uplatní ve všech typech gastronomickcýh provozů – restauracích, cukrárnách, pizzeriích, jídelnách či kioscích. Vybírat můžete z několika cenových i kvalitativních úrovní, aby vybraný výrobek splňoval potřeby vašeho podniku i vaše finanční možnosti.

Kuchyňské vybavení

Více o kuchyňském vybavení

Kompletní výbava

V sortimentu makro naleznete veškeré kuchyňské náčiní potřebné pro profesionální provoz – od základní výbavy po specifické pomůcky. Naše nabídka je nejširší na trhu a zahrnuje více než 10 000 položek. Podle svých požadavků můžete zvolit běžné a cenově výhodné produkty či prvotřídní profesionální náčiní ze špičkových materiálů.

Pečlivý výběr

Produkty v sortimentu kuchyňského vybavení vybíráme s ohledem na profesionální kritéria kvality. Naši odborníci se zaměřují především na ergonomii, odolnost vůči častému používání a vysokým teplotám, jednoduchou údržbu a dodržení předepsaných norem. Naším cílem je nabídnout vám spolehlivé kuchyňské náčiní za přijatelné ceny, a přispět tak k úspěchu vašeho podnikání.

Bezpečnost

makro se snaží svým zákazníkům maximálně ulehčit náročné podnikání v oboru citlivém na hygienu a bezpečnost. Proto nabízíme výhradně produkty splňující požadované bezpečnostní a hygienické normy, tj. vyrobené z materiálů schválených pro kontakt s potravinami či odolných vůči extrémním teplotám. Dále v sortimentu najdete např. boxy s barevnými kódy nebo identifikační štítky, které umožňují jednoduchou manipulaci podle principů HACCP.

Špičková kvalita Horeca Select

Součástí sortimentu kuchyňských potřeb jsou také výrobky naší vlastní značky Horeca Select, která nabízí optimální poměr mezi kvalitou a cenou. V této kategorii naleznete například kvalitní nože rozličných tvarů a velikostí, jež jsou vyrobeny z nerezavějící oceli, mají protiskluzovou rukojeť a jsou barevně rozlišeny podle principu HACCP.