Profesionalní přístroje

V sortimentu makro naleznete širokou nabídku přístrojů a zařízení, jež jsou určeny především pro zákazníky segmentu HoReCa a maloobchodníky. Produkty vybíráme s ohledem na požadavky profesionálních provozů, a to jak z hlediska kvality, tak i ceny. V každé kategorii můžete volit z několika cenových i kvalitativních úrovní, aby vybraný výrobek splňoval potřeby vašeho podniku i finanční možnosti.

Profesionalní přístroje

Více o profesionálních přístrojích

Poradenství

Naši odborníci jsou podrobně seznámeni s požadavky na zařízení profesionální kuchyně a díky pravidelným školením o nejnovějších technologiích a předepsaných hygienických normách jsou připraveni vám poradit a pomoci vybrat nejlepší řešení právě pro váš podnik.

Pečlivý výběr

Produkty v sortimentu profesionálních přístrojů pravidelně testujeme, porovnáváme a následně vybíráme ty nejlepší. Zásadními kritérii výběru je konkurenceschopnost, kvalita provedení, splnění evropských norem ohledně hygieny i bezpečnosti a servis na odpovídající úrovni.

Služby

Profesionálové z makro vás během předváděcích akcí podrobně seznámí s příslušnou technologií a ochotně poradí nejen ohledně výběru a nákupu, ale i plánů na zařízení či přestavbu vaší kuchyně. Najdou pro vás řešení na míru, sestaví cenovou nabídku a navrhnou možnosti financování.

Výhodné financování pro vás

Zvažujete, jakým způsobem financovat nákup vybavení svého podniku? Využít můžete nabídku finančních produktů za výhodných podmínek od společnosti Essox. Více informací o možnostech financování naleznete zde.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více