Selečí maso

Selečí maso
Selečí maso se vyznačuje jemným a bledým masem s velmi lahodnou chutí. Obsahuje méně tuku než vepřové maso a je bohatým zdrojem vitamínů skupiny B a draslíku. Sele je krmeno pouze mlékem a poráží se ve věku od dvou do šesti týdnů. Nejčastěji se připravuje v celku a hodí se zejména na speciální příležitosti a setkání.

Dělení vepřového masa

Vepřové maso lze členit podle několika kritérií: podle umístění, jakosti či způsobů kuchyňského zpracování. Mezi nejvyužívanější části patří kýta, krkovice, pečeně, plec a svíčková – názorný přehled umístění jednotlivých částí prasete naleznete zde.

Trvale nízké ceny vepřového masa

Společnost makro garantuje trvale nízké ceny vepřového masa, které jsou pravidelně porovnávány s konkurencí a upravovány podle situace na trhu. Zákazníci tak mají možnost kdykoliv výhodně nakoupit, a to bez ohledu na akční slevy – nejsou tedy nuceni vytvářet si nadměrné zásoby ani blokovat finanční prostředky.

Vepřové maso na objednávku

Díky naší platformě, kde probíhá zpracování čerstvého masa, se můžete v kterékoli pobočce makro obrátit na vedoucího oddělení masa s požadavkem na specifické řezy či jiné úpravy dané suroviny. Upřesnit lze také způsob balení, tedy velikost a počet jednotlivých kusů. Tyto specifikace vám umožní jednodušší a rychlejší přípravu masitých pokrmů z vašeho jídelníčku.

Vepřové maso Horeca Select

Vepřové maso nabízené exkluzivně v makro pod značkou Horeca Select patří k nejkvalitnějším produktům na trhu. Pochází výhradně z českých farem a původ každého kusu lze dohledat až ke konkrétnímu farmáři. Chovatelé jsou mimo jiné povinni kontrolovat a evidovat používané krmivo, díky čemuž mají zákazníci jistotu, že zvířata byla krmena pouze kvalitními surovinami. Díky pečlivému a důkladnému zpracování je maso již při nákupu připraveno k vaření bez nutnosti dalšího čištění či upravování. Na všechna balená masa značky Horeca Select se vztahuje dvanáctidenní záruční lhůta, během níž je možné maso nechat ve vakuovém obalu zrát bez obav ze ztráty kvality.
Další inspirace

Inspirujte se
Maso a drůbež

Více
Recepty

Objevit