Maso a drůbež

Maso a drůbež

Čerstvé maso a drůbež v makro

Široký výběr čerstvého masa z dvaceti zemí světa je pro vás v makro připraven sedm dní v týdnu. Díky přísným standardům kontroly uchovávání a prodeje ve speciálně chlazených místnostech máte jistotu, že každý kousek masa splní vysoká měřítka i těch nejnáročnějších gurmánů.

Vybírat můžete z nabídky regionální či zahraniční produkce hovězího masa, nabízíme také lokální či holandské telecí, jehněčí z Česka nebo Nového Zélandu, široký sortiment vepřového, dále kuřecí a krůtí maso českého původu a chlazené kachní a husí maso z Francie a Maďarska. V našem sortimentu nechybí ani zvěřina a speciality, jako je pštrosí či bizoní maso, kuře z Bresse či maso japonského skotu wagyu. Více než 800 variant masa rozličných druhů a úprav za mimořádně výhodné ceny naleznete pouze v makro.

Proč maso a drůbež z makro?

Platforma masa

Díky platformě na zpracování a skladování masa v Jažlovicích lze reagovat na objednávky jednotlivých poboček a zároveň nabídnout produkty upravené přesně podle požadavků zákazníků. Přímo odsud se uskutečňují také nákupy od domácích i zahraničních dodavatelů a probíhá zde přísná kontrola kvality. Kromě čerstvosti, správného opracování a tukového krytí se pečlivě kontroluje řada dalších aspektů, jež odpovídají předpisům mezinárodní normy pro řízení kvality IFS i náročným požadavkům skupiny Metro Group. 

HACCP certifikát ZDARMA

Každá provozovna manipulující s potravinami musí dodržovat principy, které zaručí nezávadnost potravin a minimalizují zdravotní nebezpečí pro konzumenty. Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů označovaný zkratkou HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) je odlišný pro různé typy provozů a jeho vypracování a dodržování patří k základním úkolům provozovatele daného zařízení. Vyzkoušejte novou aplikaci eHACCP a získejte certifikát zcela ZDARMA.

Objednávky masa na míru

Významnou součástí masové platformy je zpracování čerstvého masa, proto se na nás můžete obrátit s jakýmkoliv požadavkem počínaje plátkováním až po specifické řezy či jiné úpravy masa. Na objednávku plátkujeme a kalibrujeme vepřové maso. Zboží zabalíme dle vašich požadavků. Na objednávku také bouráme české vepřové půlky, včetně půlky z přeštíka či českého bílého ušlechtilého plemene. Pro objednávky kontaktujte vedoucího oddělení masa.

Balení masa pro HoReCa zákazníky a maloobchodníky

Jednou ze služeb, jež společnost makro poskytuje, je speciální balení masa podle požadavků svých zákazníků. Pro maloobchodníky jsou to masa balená ve velikosti vhodné pro další přeprodej či klasická balení čerstvého masa určená pro řeznictví. Zákazníci segmentu HoReCa si mohou objednat různé velikosti balení stejného produktu dle potřeb konkrétní provozovny, egalizované porce chlazeného i mraženého masa identické velikosti a hmotnosti, dále maso v kuchyňské úpravě, speciální řezy i specifické druhy masa. 
Staňte se zákazníkem a odebírejte novinky
staňte se makro zákazníkem
Staňte se zákazníkem makro  a užívejte si všech výhod
Získat makro kartu
makro karty
PŘIHLAŠTE SE K  oDBĚRU NOVINEK
Zjistěte více o  exkluzivních nabídkách
Chci odebírat newsletter
makro newsletter
Další inspirace

Inspirujte se
Maso a drůbež

Více
Recepty

Objevit