Bobuloviny

Bobuloviny

V makro naleznete pestrou nabídku bobulovin od prověřených tuzemských i zahraničních pěstitelů. Vybírat můžete z jahod, malin, borůvek, ostružin, rybízu a brusinek. Většina bobulovin je k dispozici celoročně, avšak naši nákupčí nabídku plodů průběžně upravují a doplňují, aby si zákazníci mohli dopřát to nejlepší, co dané roční období nabízí. Díky této strategii u nás můžete v průběhu sezony zakoupit i lesní jahody a angrešt či opravdové speciality, mezi něž patří například bílé varianty jahod či žluté varianty malin.

Více o bobulovinách

Prověření dodavatelé

Pestrá nabídka bobulovin v makro jistě uspokojí každého zákazníka. Od prověřených tuzemských dodavatelů odebíráme především jahody a rybíz. Z celého světa pak denně dovážíme i ostatní bobuloviny (maliny, borůvky, ostružiny, brusinky), které vám zaručí 12 měsíců v roce vitaminy v té nejlepší kvalitě.

Celoroční nabídka

Konzumaci bobulovin si většina českých zákazníků spojuje s létem. Sezona těchto plodů se však v jednotlivých zemích Evropy a následně v zámoří liší dle zeměpisné šířky, což našim nákupčím umožňuje pokrýt dodavatelské zdroje tak, abychom byli schopni nabízet většinu položek z této kategorie celoročně.

Neobvyklé druhy

Součástí sortimentu bobulovin jsou vedle běžně dostupného ovoce také méně obvyklé druhy. V makro pořídíte například bílé varianty jahod či žluté varianty malin, které se vyznačují sladkou chutí a příjemnou vůní. V sezoně jsou u nás k dispozici také lesní jahody, jejichž drobné plody mají typické intenzivní aroma.

Garance kvality

Veškerý sortiment bobulovin prochází přísnou kontrolou, která začíná pečlivým výběrem producenta či dodavatele. Kvalita všech nabízených druhů je důkladně kontrolována na platformě Hortim v Brně. Každé dodávce nového zboží věnují pracovníci makro maximální pozornost. V první řadě se zaměřují na dodržení teplotního řetězce během přepravy a také na stav obalů a etiket. Dalším krokem je kontrola parametrů jednotlivých kusů ovoce – velikosti plodu, teploty na povrchu či uvnitř a také přítomnosti plísní a škůdců. Pokud všechny hodnoty odpovídají, je pečlivě zkontrolované ovoce bez jakýchkoli vad distribuováno do jednotlivých prodejen.
Další inspirace

Inspirujte se
Ovoce

Více
Recepty

Objevit