Víno

Ve vinotékách makro najdete široký výběr vín z 18 zemí světa včetně toho nejlepšího z domácí produkce. Jedná se o nejrozsáhlejší nabídku na českém trhu, která pokrývá širokou poptávku našich zákazníků – od lehkých stolních vín, přes vybraná přívlastková vína až po pravé šampaňské či exkluzivní archivní unikáty. Z našeho portfolia si vyberou maloobchodníci, profesionálové z oblasti gastronomie i skuteční znalci a milovníci vína.

Víno

Více o vínech

Výběr sommeliera

Nabídku vín pro vás sestavuje tým profesionálních sommelierů. Díky tomu ve vinotéce najdete pouze kvalitní vína, která zastupují nejen standardní tuzemskou produkci, ale i oblíbená či nejprodávanější vína z celého světa. Sortiment zahrnuje také zajímavé kolekce od menších vinařů či naprosto unikátní vinné skvosty. Naši zkušení sommelieři vám doporučí nejen samotná vína, ale i vhodné kombinace s pokrmy a pomohou vám také se sestavením a realizací vinného lístku.

Exkluzivní vína

Kromě oblíbených značek je pro vás připraveno portfolio méně známých výrobců, které neustále obměňujeme a doplňujeme o další kvalitní ročníky a odrůdy. V naší vinotéce najdete například kolekce od čtyř nejlepších vinařů vyhodnocených v prestižní soutěži makro Vinař roku. Vlastním dovozem pro vás makro exkluzivně zajišťuje nejlepší vína z vinařsky proslavených oblastí, jako jsou Itálie, Francie, Rakousko a Nový svět. Najdete u nás rovněž široké portfolio vín vybraných našimi zahraničními sommeliery a vyráběných výhradně pro makro.

Výhodné ceny a slevy

Nejatraktivnější ceny na tuzemském trhu nabízíme zejména díky velkým objemům nakupovaných vín. Vzhledem ke sdruženému nákupu pro všech 30 zemí, v nichž naše společnost působí, poskytujeme nejen bezkonkurenční ceny, ale také výborný poměr mezi cenou a kvalitou. Pravidelně pro vás připravujeme nejrůznější akce a slevy. Na vína prodávaná po lahvích a kartonech, (nejsou-li označeny akční cenovkou) poskytujeme slevu 7 % při koupi celého kartonu nebo 6 stejných láhví. Pokud zakoupíte mix 6 libovolných láhví do speciálního nosiče, nabízíme slevu 5 %.

HoReCa Víno

Profesionálním zákazníkům makro registrovaným v oboru HoReCa je určena speciální kolekce moravských vín pro gastronomii, která nabízíme za sklepní ceny. Sortiment katalogu HoReCa víno je neveřejný, není tedy dostupný ostatním zákazníkům ani vystavený přímo na regálech vinotéky.
Pokud máte o objednávku této exkluzivní nabídky zájem, budete potřebovat speciální kartu s logem HoReCa víno, kterou vám zařídí váš obchodní zástupce makro nebo zaměstnanci na Pultu služeb partnerům.