Stolování

Atmosféru každého podniku dotváří zdánlivé detaily, které mají významný vliv na výsledný dojem hosta. V prodejnách makro je pro vás připraven široký sortiment produktů, jež podtrhnou zážitek z návštěvy restaurace či hotelu – nepřeberné množství kvalitního porcelánu, příborů, textilu, sklenic na alkoholické i nealkoholické nápoje a řada dalších doplňků.

Stolování

Více o stolování

Pestrý výběr

Široký sortiment makro umožní každému vybrat si podle stylu konkrétního podniku. Ať už preferujete klasický, tematický či moderní styl, v naší nabídce najdete produkty přesně podle svých představ a požadavků. Větší část sortimentu máme na skladě a ihned k dispozici, ostatní výrobky nabízíme na objednávku.

Příznivé ceny

Všechny produkty z kategorie stolování nabízíme za příznivé tržní ceny – od kolekcí sklenic, přes porcelán až po doplňky pro baristy či party servis. Rozmanitost sortimentu, kvalita výrobků a atraktivní ceny umožní podnikatelům v gastronomii ušetřit finanční náklady a současně zvýšit úroveň stolování.

Kvalita se zárukou

V našem sortimentu naleznete výrobky renomovaných značek, jež splňují požadavky náročného gastronomického provozu. Odborníci z makro všechny nabízené výrobky pečlivě vybírají a hodnotí. Mezi hlavní kritéria patří adekvátní poměr mezi estetikou a odolností, optimální životnost a jednoduchá údržba.

Výhodná nabídka vlastních značek

Majitelům restaurací a hotelů nabízíme obsáhlé řady produktů vlastních značek. Standardní kvalitu za bezkonkurenční ceny představuje řada ARO. Kolekce H-line a Horeca Select zahrnují prémiové výrobky vysoké kvality za nižší cenu, než mají produkty srovnatelných renomovaných značek.