Stolování

Atmosféru každého podniku dotváří zdánlivé detaily, které mají významný vliv na výsledný dojem hosta. V prodejnách makro je pro vás připraven široký sortiment produktů, jež podtrhnou zážitek z návštěvy restaurace či hotelu – nepřeberné množství kvalitního porcelánu, příborů, textilu, sklenic na alkoholické i nealkoholické nápoje a řada dalších doplňků.

Stolování

Více o stolování

Pestrý výběr

Široký sortiment makro umožní každému vybrat si podle stylu konkrétního podniku. Ať už preferujete klasický, tematický či moderní styl, v naší nabídce najdete produkty přesně podle svých představ a požadavků. Větší část sortimentu máme na skladě a ihned k dispozici, ostatní výrobky nabízíme na objednávku.

Příznivé ceny

Všechny produkty z kategorie stolování nabízíme za příznivé tržní ceny – od kolekcí sklenic, přes porcelán až po doplňky pro baristy či party servis. Rozmanitost sortimentu, kvalita výrobků a atraktivní ceny umožní podnikatelům v gastronomii ušetřit finanční náklady a současně zvýšit úroveň stolování.

Kvalita se zárukou

V našem sortimentu naleznete výrobky renomovaných značek, jež splňují požadavky náročného gastronomického provozu. Odborníci z makro všechny nabízené výrobky pečlivě vybírají a hodnotí. Mezi hlavní kritéria patří adekvátní poměr mezi estetikou a odolností, optimální životnost a jednoduchá údržba.

Výhodná nabídka vlastních značek

Majitelům restaurací a hotelů nabízíme obsáhlé řady produktů vlastních značek. Standardní kvalitu za bezkonkurenční ceny představuje řada ARO. Kolekce H-line a Horeca Select zahrnují prémiové výrobky vysoké kvality za nižší cenu, než mají produkty srovnatelných renomovaných značek.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více