Kuchyňské potřeby

V makro naleznete kompletní vybavení pro profesionální kuchyni. Nabízíme varné technologie od základních stolních spotřebičů přes volně stojící spotřebiče až po multifunkční zařízení. Náš sortiment obsahuje také baristická zařízení, kuchyňské pomůcky, mycí programy či chladicí systémy. Při výběru produktů se zaměřujeme na kvalitu i cenu, v naší nabídce proto najdete několik kvalitativních a cenových úrovní, z nichž si můžete vybrat výrobek podle svých potřeb a finančních možností.

Nože

Více o kuchyňských potřebách

Kvalita se zárukou

V makro pečlivě dbáme na to, abychom vám nabízeli produkty, jež splňují všechny nároky a standardy profesionálního provozu, a to včetně všech požadovaných norem a předpisů. Vedle známých značek nabízíme také vlastní řadu výrobků pod značkou Horeca Select, která zaručuje nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou.

Profesionální servis

Naši zaměstnanci neustále sledují aktuální trendy a navštěvují školení o nejnovějších technologiích, normách a nařízeních týkajících se hygieny a bezpečnosti výrobků. K dispozici jsou vám sedm dní v týdnu a ochotně poradí nejen ohledně výběru a nákupu, ale i plánů na zařízení či přestavbu. Najdou pro vás řešení na míru, navrhnou cenovou nabídku i možnosti financování.

Osobní výběr

Všechny kuchyňské potřeby i spotřebiče jsou vystaveny přímo v prodejnách makro. Díky tomu si je můžete osobně prohlédnout a zhodnotit jejich kvalitu a požadované parametry. Nabídku kuchyňského vybavení neustále aktualizujeme a doplňujeme o novinky na trhu. V našem sortimentu tak naleznete výběr z nejmodernějších technologií, nových značek a špičkových výrobků.

Horeca Select – kvalita za výhodné ceny

Součástí sortimentu pro profesionální gastronomické provozy jsou kvalitní zařízení a kuchyňské potřeby od renomovaných výrobců nabízené pod naší vlastní značkou Horeca Select. Produkty, které prošly řadou nezávislých atestů, jsou k dispozici za velmi výhodné ceny a součástí nabídky je také profesionální servis přímo ve vaší provozovně.