Beyond Burger

O CO JDE?

Beyond Burger je první burger na světě, který vypadá, připravuje se a chutná jako skutečný hovězí burger. Výhoda je v tom, že „masová“ náplň je vyrobena z rostlin, neobsahuje tedy žádné GMO (geneticky modifikované organismy), sóju nebo lepek. Beyond Burger je stejně šťavnatý a chutný jako hovězí burgery, ale na rozdíl od masa má hned několik benefitů. Obsahuje:

  • 20 g rostlinného proteinu – to je o dost víc než v hovězím burgeru!
  • Méně nasyceného a celkového tuku, než obsahuje klasický burger.
  • Žádné GMO, sóju nebo lepek.
  • Na jeho výrobu se spotřebuje o 99 % méně vody, 93 % méně půdy, 90 % méně skleníkových plynů a téměř o 50 % méně energie.

INGREDIENCE

Výroba je založena na čerstvých rostlinných ingrediencích, jako jsou luštěniny zajišťující protein a stopové množství řepy, díky kterému je „maso“ krásně rudé, nebo kokosový olej s bramborem, které dodávají burgeru tu správnou šťávu. Výsledkem je vynikající burger vyrobený přímo z rostlin.

JAK PROBÍHÁ VÝROBA?

Vyrobili jsme maso od základů za užití čistě rostlinných ingrediencí. Díky jedinečnému procesu propojení bílkovin a tuků jsme schopni sestavit takovou texturu, po které masožravci touží. Jde zkrátka o rostlinný produkt vhodný pro milovníky masa.

JAK NA PŘÍPRAVU?

Beyond Burger je možné stejně jako hovězí maso opékat na pánvi, péct v troubě nebo na grilu. Při přípravě stačí opékat burger tři minuty z každé strany. A je hotovo. Žádné háčky. Sledujte webové stránky www.beyondmeat.com a objevte inspirující recepty od svých oblíbených šéfkuchařů a blogerů.

DOSTUPNOST

Produkt je dostupný na všech našich 13 velkoobchodních prodejnách v balení po 42 a 10 ks, konkrétní dostupnost ověřte na vaší prodejně. Případně kontaktujte svého MAKRO obchodního zástupce nebo objednávejte na www.m-objednavka.cz.


BUDOUCNOST PROTEINU

1 - AMERIČANÉ MILUJÍ HAMBURGERY
Hamburgry
2 - KDO ŘÍKÁ, ŽE MASO MUSÍ POCHÁZET ZE ZVÍŘAT?
Maso ze zvířat
3 - BURGERY S BENEFITEM
Burgery s benefitem