Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

BEZ VÁS BY TO NEŠLO!

Bez vás by to nešlo!

Oslavte s námi Den soukromého podnikání 12. října 2021.

Připravte se s námi na svátek podnikatelů a stáhněte si ZDARMA naší aplikaci moje makro. Získejte akční produkty za ještě lepší ceny.


Jak to funguje?

  1. Stáhněte si aplikaci
  2. Registrujte se svojí makro kartou.
  3. Získejte svůj osobní EAN kód.
  4. Načtete tento EAN kód při placení.
  5. Slevy se automaticky odečtou z Vašeho nákupu.

JE TO VÁŠ DEN!

bar man

Soukromé podniky tvoří páteř naší ekonomiky. V osobní rovině však pro nás takové kavárny, restaurace a malé krámky znamenají mnohem víc. Dávají nám možnost zjistit a vybrat si, co máme opravdu rádi. Může to být jejich prostředí, produkty, služba, kterou nabízejí, nebo jen osobní kontakt. Právě proto si je připomínáme každé druhé úterý v říjnu a slavíme tento den na počest podniků i jejich majitelů. 

grocery
Současně vyjadřujeme uznání za oddanost, která je potřeba k vedení vlastního podniku. A v neposlední řadě si připomínáme jedinečné zážitky, které nám soukromé podniky přinášejí a obohacují náš život. DSP se poprvé konal v roce 2016. Od té doby oslavujeme každý rok po celém světě majitele soukromých podniků. Letošní motto DSP by mělo být taky připomenutí radostí, které podnikání může přinést a které vzhledem k situaci tento i minulý rok chyběly. Bez vás by to nešlo ! 

logo-obd

DEN SOUKROMÉHO PODNIKÁNÍ

Se koná 12. 10. 2021


VYUŽIJTE SKVĚLÉ NABÍDKY V TENTO DEN

Rozdíl oproti minulému ročníku - odpadá aktivace na platformě, kam se museli podnikatelé registrovat - následně byl váš podnik s nabídkou označen na online mapě. Je na každém z vás, jestli tento den uděláte něco pro své zákazníky.


NOVINKA PRO VŠECHNY PROVOZOVATELE GASTRONOMICKÝCH PODNIKŮ

V rámci DSP vám představíme náš nový objednávkový systém pro gastro provozy, kterým ušetříte desetitisíce korun měsíčně na provizích třetím stranám! Přijďte si pro 20% slevu na aktivační poplatek na Pult Partnerů POUZE dne 12.10.2021! Podívejte se také na další nástroje v DISH, kterými pomáháme vám - našim zákazníkům makro.K nákupu 2 lahví WD karibského rumu White Diamonds, bal.: 700 ml získáte navíc USB 16 GB. Výdej v oddělení Zákaznických služeb. Akce platí 12.10.2021 nebo do vydání zásob.

obd-rum-flesh