3. ročník Soukromého dne podnikání je tady!

Váš den - 9. října 2018

Den soukromého podnikání je svátek věnovaný všem podnikatelům a živnostníkům, my budeme slavit s Vámi a Vy budete slavit se svými zákazníky.
Pomůžeme Vám získat nové zákazníky a udělat radost těm stávajícím. Zapojit se může kterýkoliv podnikatel bez ohledu na obor své působnosti. Dokonce ani nemusíte být zákazníky MAKRO.

Partnerem kampaně je Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.


Slevový kupón
Poukaz na 200 Kč na nákup v MAKRO
Kupon získáte po registraci a vložení nabídky na web Den soukromého podnikání. Následně si jej můžete vyzvednout na recepcích v prodejnách MAKRO nebo u svého obchodního zástupce nejdéle do 9.října 2018. Kupon lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč včetně DPH.
 • Získáte nové zákazníky, kteří k Vám díky Dni soukromého podnikání najdou cestu, a když se jim u Vás bude líbit, budou se i vracet. Lidem ze sousedství poskytnete další důvod, proč by se k Vám měli přijít podívat. A uděláte radost svým stálým zákazníkům.
 • Přihlašte se včas! Zaregistrujte se do 31. srpna 2018 a soutěžte o mediální podporu v regionálním tisku a na billboardech. V každém regionu vybere odborná porota 10 z vás. O Vaší konkrétní nabídce se tak díky inzerátu dozvědí lidé z Vašeho okolí. Zde najdete Pravidla Soutěže.
 • Stanete se součástí velké kampaně, kterou MAKRO podpoří v médiích. Budeme vysílat reklamu v televizi a navíc veřejnost o akci uslyší i z rádia, uvidí ji na internetu a v tisku. Den soukromého podnikání budeme komunikovat i v našich letácích, v obchodech nebo na sociálních sítích.
 • MAKRO pro Vás rovněž v období září–říjen 2018 připraví atraktivní a cenově výhodné nabídky – denní nabídky, speciální vouchery, ochutnávky a další zajímavé akce, na které se můžete těšit. Jak začít?

 1. Zaregistrujte se zdarma na našem webu www.denpodnikani.cz
 2. Vytvořte speciální nabídku pro svoje zákazníky - na našem webu se inspirujte, co navíc v tento den svým zákazníkům nabídnout. Připravte pro ně něco, proč by k Vám měli přijít.

 3. My akci podpoříme mediální kampaní a zviditelníme tak váš podnik.


Kdo se může zúčastnit?

Zapojit se může každý podnikatel bez ohledu na obor svého podnikání. Dokonce ani nemusíte být zákazníkem MAKRO. Můžete se přidat, ať provozujete restauraci, kavárnu, bistro, obchod, kadeřnictví, autodílnu, nebo konzultantské služby. 


Přihlašte se včas!

Pokud svou nabídku zaregistrujete do 31.srpna 2018, soutěžíte navíc o inzertní kampaň v regionálních denících nebo týdenících. V každém regionu vybere odborná porota 10 z Vás.

V úterý 9. října 2018 vše vyvrcholí Dnem soukromého podnikání a oslavou s Vašimi zákazníky. • Podpora v TV

Reklamní spoty poběží od září do října a připomenou oslavy spojené se Dnem soukromého podnikání. Nenechte si je ujít na partnerských stanicích ze skupiny Prima Group.

 • Podpora v tisku

V Deníku a jeho regionálních mutacích, stejně jako v deníku Blesk se budete moci dočíst vše, co Vás o kampani zajímá.

 • Podpora online

Kampaň bude prezentována v období červenec – říjen na velkých zpravodajských serverech, Googlu, Seznamu a sociálních sítích.

 • Podpora v rádiu

Upoutávku na kampaň budete moci zachytit v období září–říjen na radiu Impuls a jeho regionálních stanicích.Chcete se zúčastnit a nevíte si rady? Rádi pomůžeme! Zavolejte nám na číslo +420 281 083 083 nebo nám zanechte kontakt a my se Vám ozveme.

Kontaktujte nás

*
*
priklad@priklad.cz
*
*