Finanční služby

Finanční poradce

Vyberte si u nás službu, která vám pomůže ve vašem podnikání!

Nabídka finančních produktů se neustále zvětšuje a mnohdy je velmi komplikované vybrat ten nejvhodnější. Proto přicházíme na pomoc s konkrétní nabídkou finančních služeb, které jsou šité přímo na vás, naše zákazníky.

Pomůžeme vám vyřešit konkrétní problém nebo zajistit komplexní řešení vašich potřeb. Vyberte si z naší nabídky služeb!
makro karta

makro platební karta

Hlavní předností makro platební karty pro zákazníka je možnost zaplatit uskutečněné nákupy s odloženou platností, z pravidla až 14 dní. Tento platební nástroj lépe odpovídá povaze podnikání většiny našich profesionálních zákazníků. Kromě toho má makro platební karta i mnoho dalších užitečných funkcí.
makro platební karta
Stravovací poukázky

Výběr stravovacích poukázek

Ušetřete čas i výdaje odevzdáním stravovacích poukázek spolu s výčetkou od všech partnerů, na které se služba vztahuje, u Pultu služeb partnerům, a to zcela bez poplatků.
Výběr stravovacích poukázek
Platby makro

Platby v makro

V makro si můžete vybrat z mnoha způsobů plateb ten, který vám bude vyhovovat nejvíce. Pokud s sebou nebudete mít dostatek hotovosti, můžete k výběru použít bankomaty instalované při vstupu do každého velkoobchodního střediska makro.
Platby v makro
Mprofinance

Financování zařízení / vybavení restaurace nebo obchodu

Nevíte si rady, jak financovat nákup vybavení restaurace nebo obchodu? Neváhejte a využijte nabídky finančních produktů za výhodných podmínek od společnosti Essox. Podrobné informace získáte na Pultu partnerů v provozovnách makro.
Financování zařízení