Hotelový a restaurační textil

V našich regálech najdete veškeré textilní a dekorační výrobky potřebné pro vybavení vašeho ubytovacího nebo restauračního zařízení za výhodné ceny.

Hotelový a restaurační textil

Splníme potřeby vás i vašich hostů

Široký sortiment

V nabídce makro naleznete matrace a lůžkoviny, povlečení a ručníky, ubrusy, rautová plátna a textil pro banketové stoly, prostírání a doplňky, pracovní oděvy a obuv a také ochranné pomůcky pro bezpečnost a zdraví při práci (BOZP).

Nabídka s přidanou hodnotou

V sortimentu ložního prádla si můžete vybrat také svůj oblíbený materiál: krep, plátno, flanel, damašek anebo percale (batist). Vaši koupelnu jistě obohatí naše nabídka ručníků, které jsou vyrobeny z tradiční bavlny nebo různých směsí vláken (například bambus a sója). Všechny mají jedinečné vlastnosti. Několikrát ročně zahrnujeme do sortimentu také nové kolekce pro kuchyň a jídelnu z dílen italských návrhářů.

Špičkový design a kvalita

Spolupracujeme s mnoha českými a evropskými výrobci, jejichž produkty vynikají nejen moderním designem, ale také kvalitou, přičemž zvláštní důraz klademe na nezávadnost zboží. Výrobky jsou testovány v nejpřísnějších laboratořích a velká část splňuje hygienické požadavky pro děti do 3 let.

Vladimíra Vítková
Vedoucí oddělení
Praha Stodůlky
226 779 616
spotrebnizbozi.stodulky@makro.cz