Hotelový a restaurační textil

V našich regálech najdete veškeré textilní a dekorační výrobky potřebné pro vybavení vašeho ubytovacího nebo restauračního zařízení za výhodné ceny.

Hotelový a restaurační textil

Splníme potřeby vás i vašich hostů

Široký sortiment

V nabídce makro naleznete matrace a lůžkoviny, povlečení a ručníky, ubrusy, rautová plátna a textil pro banketové stoly, prostírání a doplňky, pracovní oděvy a obuv a také ochranné pomůcky pro bezpečnost a zdraví při práci (BOZP).

Nabídka s přidanou hodnotou

V sortimentu ložního prádla si můžete vybrat také svůj oblíbený materiál: krep, plátno, flanel, damašek anebo percale (batist). Vaši koupelnu jistě obohatí naše nabídka ručníků, které jsou vyrobeny z tradiční bavlny nebo různých směsí vláken (například bambus a sója). Všechny mají jedinečné vlastnosti. Několikrát ročně zahrnujeme do sortimentu také nové kolekce pro kuchyň a jídelnu z dílen italských návrhářů.

Špičkový design a kvalita

Spolupracujeme s mnoha českými a evropskými výrobci, jejichž produkty vynikají nejen moderním designem, ale také kvalitou, přičemž zvláštní důraz klademe na nezávadnost zboží. Výrobky jsou testovány v nejpřísnějších laboratořích a velká část splňuje hygienické požadavky pro děti do 3 let.

Vladimíra Vítková
Vedoucí oddělení
Praha Stodůlky
226 779 616
spotrebnizbozi.stodulky@makro.cz

Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více