Naděje české gastro scény

KDO JSOU NADĚJE ČESKÉ GASTRO SCÉNY?

Vybrali jsme mladé talenty z oboru gastronomie, abychom je představili a podpořili v jejich skvěle nastartované kariéře.

O PROJEKTU

Dlouhodobá iniciativa makro- která podporující talentované profesionály napříč gastronomií v České republice. Projekt si klade za cíl identifikovat a ocenit kuchaře, baristy, cukráře a další gastronomické osobnosti, kteří projevují vysokou míru talentu, originality a pracovitosti. Projekt se zavazuje k poskytování podpory a příležitostí pro rozvoj kariéry těchto nadějí v oboru.

PROČ?

makro je neodmyslitelně propojeno se světem gastronomie. Podporujeme podnikatele a gastronomii více než 25 let a nezapomínáme ani na budoucnost. Věříme v mladé talenty, kteří mají potenciál pokračovat a posouvat českou gastronomii na vyšší úroveň. Společně rosteme, inovujeme, spojujeme a posouváme toto odvětví.

Manifesto Naděje České Gastro Scény

Vize:

Věříme v sílu talentu a vášně. Věříme, že v České republice existuje nespočet skvělých kuchařů, baristů, cukrářů a dalších gastronomických profesionálů, kteří mají potenciál posouvat tvář naší gastronomie na vyšší úroveň. Naše vize spočívá v identifikaci, ocenění a podpoře těch, kteří jsou na cestě stát se špičkou ve svém oboru.

Ocenění jedinečnosti:

Každý talent je jedinečný. Oceňujeme rozmanitost a originalitu v gastronomii. Naším cílem je objevovat ty, kteří přinášejí do své práce inovace, kreativitu a lásku ke svému podnikání. Chceme oslavovat ty, kteří jdou mimo běžné hranice a vytvářejí gastronomické zážitky, které zanechávají nezapomenutelný dojem.

Podpora rozvoje:

Není to jen o ocenění, ale také o podpoře kariéry. Budujeme pro mladé talenty platformu, kde budou mít příležitost růst a rozvíjet svůj potenciál.

Společný růst:

Jsme součástí dynamického světa gastronomie a věříme ve společný růst. Společně s našimi talentovanými jedinci chceme inovovat, inspirovat a budovat budoucnost české gastronomie. Jsme odhodláni podporovat a posouvat naše odvětví na vyšší úroveň.
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více