Naděje české gastro scény

KDO JSOU NADĚJE ČESKÉ GASTRO SCÉNY?

Vybrali jsme mladé talenty z oboru gastronomie, abychom je představili a podpořili v jejich skvěle nastartované kariéře.

O PROJEKTU

Dlouhodobá iniciativa makro- která podporující talentované profesionály napříč gastronomií v České republice. Projekt si klade za cíl identifikovat a ocenit kuchaře, baristy, cukráře a další gastronomické osobnosti, kteří projevují vysokou míru talentu, originality a pracovitosti. Projekt se zavazuje k poskytování podpory a příležitostí pro rozvoj kariéry těchto nadějí v oboru.

PROČ?

makro je neodmyslitelně propojeno se světem gastronomie. Podporujeme podnikatele a gastronomii více než 25 let a nezapomínáme ani na budoucnost. Věříme v mladé talenty, kteří mají potenciál pokračovat a posouvat českou gastronomii na vyšší úroveň. Společně rosteme, inovujeme, spojujeme a posouváme toto odvětví.

Manifesto Naděje České Gastro Scény

Vize:

Věříme v sílu talentu a vášně. Věříme, že v České republice existuje nespočet skvělých kuchařů, baristů, cukrářů a dalších gastronomických profesionálů, kteří mají potenciál posouvat tvář naší gastronomie na vyšší úroveň. Naše vize spočívá v identifikaci, ocenění a podpoře těch, kteří jsou na cestě stát se špičkou ve svém oboru.

Ocenění jedinečnosti:

Každý talent je jedinečný. Oceňujeme rozmanitost a originalitu v gastronomii. Naším cílem je objevovat ty, kteří přinášejí do své práce inovace, kreativitu a lásku ke svému podnikání. Chceme oslavovat ty, kteří jdou mimo běžné hranice a vytvářejí gastronomické zážitky, které zanechávají nezapomenutelný dojem.

Podpora rozvoje:

Není to jen o ocenění, ale také o podpoře kariéry. Budujeme pro mladé talenty platformu, kde budou mít příležitost růst a rozvíjet svůj potenciál.

Společný růst:

Jsme součástí dynamického světa gastronomie a věříme ve společný růst. Společně s našimi talentovanými jedinci chceme inovovat, inspirovat a budovat budoucnost české gastronomie. Jsme odhodláni podporovat a posouvat naše odvětví na vyšší úroveň.