Profi Gastro

Široká nabídka profesionálních přístrojů a zařízení určených pro restaurace, kavárny, bary, fast foody a prodejny. Využijte našich služeb spojených s poradenstvím, nákupem, instalací a servisem těchto praktických pomocníků.S kvalitním vybavením bude vaše podnikání efektivnější

  • Kompletní služby

    Využijte naší komplexní nabídky služeb od návrhů kuchyní a kuchyňského vybavení přes dodávku tohoto zařízení po zajištění záručního a pozáručního servisu. Samozřejmostí je poskytování poradenství a možnost předvedení některých technologií v praxi, abyste se sami přesvědčili o jejich přínosu pro vaše podnikání.

  • Profesionální přístroje

    V nabídce MAKRO naleznete varné technologie (od základních stolních spotřebičů pro fastfoody či kiosky přes volně stojící spotřebiče pro restaurace až po multifunkční zařízen), baristická zařízení (kávovary, mlýnky na kávu, mixéry, granitovače ad.), zařízení pro kuchyňskou přípravu (nářezové stroje, krouhače zeleniny, kutry či váhy a multifunkční roboty) či mycí program (myčky a mycí prostředky). Dále pro zákazníku HoReCa nabízíme sortiment přístrojů pro chlazení. Veškeré výrobky z této sekce naleznete v katalogu Profi Gastro

  • Zákazníkům na míru

    Při výběru tohoto specializovaného sortimentu jsme se zaměřili na jeho kvalitu i cenu. Proto v naší nabídce najdete několik kvalitativních a cenových úrovní, z nichž si můžete vybrat výrobek podle vašich potřeb a finančních možností. Neustále rozšiřujeme také portfolio zboží, přičemž zohledňujeme nejen moderní trendy, ale také konkrétní požadavky našich zákazníků.

Z oblasti služeb MAKRO můžete využít např. tvorbu návrhu nových nebo remodeling starých kuchyní, zajištění projektové dokumentace, poradenství při výběru technologií, jejich praktickou ukázku a také dodávku na místo určení a odbornou montáž. Stejně tak je vám k dispozici nejen záruční, ale i pozáruční servis či preventivní prohlídky. V případě vašeho zájmu vám naši poradci nabídnou také rozmanité finanční služby – např. speciální nabídku leasingu.

MAKRO služby