Karlovy Vary

Otevírací hodiny

Pondělí-Neděle 08:00 21:00

Pro Stříbrné/Zlaté partnery

Pondělí-Sobota 06:00 21:00
Neděle 07:00 21:00

Ceny paliv

CNG
29,90 Kč/kg


Bezpečnostní opatření

Bezpečnostní opatření
Bezpečnost vždy na prvním místě. Vstup je povolen dětem s výškou nad 140 cm.

Bankomat

Bankomat
Využijte k výběru hotovosti bankomat instalovaný ve velkoobchodních střediscích MAKRO.

Vratné obaly

Vratné obaly
Výkup vratných obalů
PO - PÁ 8:00 - 20:00

Výměna chladících elementů

Výměna chladícího elementu
Na této prodejně Vám poskytujeme výměnu chladících elementů.

Výběr stravenek

Stravenky
Ušetřete čas i výdaje - využijte stravovací poukázky k platbám v MAKRO.

Výkup oleje

Výkup oleje
Zajišťujeme bezplatný svoz použitého kuchyňského oleje. Více informací

Pult partnerů

Pult partnerů
PO-PÁ: 06:00 - 18:00
SO: zavřeno
NE: zavřeno
Více info ZDE

Reklamace

Reklamace
Na této prodejně můžete reklamovat Vámi zakoupené zboží

PO-NE 6:00-20:00Nabízíme vám

V Karlovarském kraji patříme k nejvýznamnějším distributorům zboží určeného pro HoReCa obchodní partnery. Z naší závozové platformy denně odjíždí 10 zachlazených vozidel k 250 zákazníkům z řad hotelů, restaurací, škol a hromadného stravování. 

Mezi naše obchodní partnery mimo jiné patří např. Lázně Mariánské Lázně a.s., Bristol group, a.s., Lázně Jáchymov, Axxos group, Imperial Group, hotel Thermal, Grandhotel Pupp a mnoho dalších. 

Disponujeme také jednou z nejširších nabídek českých i zahraničních vín a to včetně unikátní nabídky vín z humidoru. Náš sommelier Šimon Jakubík se stará o více jak 2 500 druhů vín. Pro milovníky vína a kvalitního jídla naše pobočka organizuje u našich obchodních partnerů pravidelně degustační večery vysoké gastronomie „Snoubení pokrmů a vín“. 

V Karlovarském kraji nabízíme nejširší sortiment přibližně 150 druhů chlazených ryb a mořských plodů. Mezi naše speciality patří živí humři, krabi či jeseteři. Na Váš požadavek zajistíme exotické ryby dle Vašeho přání. 

Rozsáhlý je rovněž sortiment chlazeného masa od českých i zahraničních dodavatelů. Podporujeme také lokální dodavatele pečiva – pekárny Trend. Tato pekárna vyhrála v roce 2010 soutěž „Nejlepší chléb Karlovarského kraje“, který u nás mimo jiné můžete také zakoupit – Vícezrnný chléb „Doktor" s obsahem vřídelní léčivé Karlovarské vody vč. minerálů a vitamínů. V našem sortimentu také naleznete čerstvé knedlíky od lokálního výrobce - paní Pastelákové a vyhlášené karlovarské pivo „Karel IV“. 

Každý rok podporujeme řadu gastronomických akcí – mezi nejvýznamnější patří Karlovy Vary Food festival, který se odehrává před hotelem Thermal. 

Jsme držiteli mezinárodního certifikátu kvality pro velkoobchodní prodej – IFS, což dokazuje naše vysoké standardy kvality při prodeji zboží. 

Na prodejnách MAKRO můžete využít WiFi zdarma.


Návrat nahoru