Nová ředitelka a jednatelka společnosti Metspa CZ s. r. o.

Praha 8. ledna 2013

Společnost Metspa CZ s. r. o. ohlásila změnu ve funkci ředitele a jednatele společnosti, na tuto pozici přichází paní Patricia Jakešová. Současný ředitel Georg Kebrle ze společnosti odchází po vzájemné dohodě.

Patricia Jakešová má bohaté profesní zkušenosti z oblasti maloobchodu. Ve společnosti Ahold byla zodpovědná za nákup trvanlivých potravin, manažerské pozice zastávala také v  řetězcích Tesco, Delvita a Eureca Shops. V loňském roce spolupracovala v oblasti vzdělávání s VŠE v Praze. Věnovala se zde především tématům jako retail management, řízení obchodu, zbožíznalectví nebo category management, který byl také předmětem její přednášky na ECR Baltics Forum ve Vilniusu.

Patricia Jakešová je absolventkou Vysoké školy finanční a správní, oboru Marketingová komunikace. Ve volném čase se věnuje sportu, ke svým koníčkům řadí i svoji práci.

Společnost Metspa CZ s. r. o. zastřešuje společné nákupní a marketingové aktivity obchodních řetězců MAKRO Cash & Carry ČR a SPAR Česká obchodní společnost.

METRO / MAKRO Cash & Carry provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů ve 28 zemích. Společnost celosvětově zaměstnává přibližně 110 000 lidí a za fiskální rok 2012/2013 dosáhla prodejů v celkové výši 32 miliard EUR. METRO Cash & Carry tvoří prodejní divizi skupiny METRO GROUP, která je jednou z největších mezinárodních retailových společností. Za fiskální rok 2012/2013 dosáhl její obrat 66 miliard EUR. Společnost působí v 32 zemích, má 265 000 zaměstnanců a provozuje zhruba 2 200 obchodů. Výkon skupiny METRO GROUP je založen na síle obchodních značek, které působí nezávisle ve vlastních tržních segmentech: METRO/MAKRO Cash & Carry jako světový lídr v oblasti samoobslužných velkoobchodů, Real mezi hypermarkety, Media Markt a Saturn jako evropský lídr v oblasti prodeje spotřební elektroniky, a Galeria Kaufhof v segmentu obchodních domů.

Pro více informací kontaktujte:

Simona Krautová, PR Director
PLEON Impac
ttel.: +420 602 284 282
e-mail: simona.krautova@pleon-impact.cz

Romana Nýdrle, ředitelka korporátní komunikace
MAKRO Cash & Carry ČR
tel: 220 389 521
e-mail: romana.nydrle@makro.cz
www.makro.czwww.facebook.com/makro.cz

Tisková zpráva ke stažení
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více