makro představuje aplikaci na cenovky

6. listopadu 2014

Velkoobchod MAKRO Cash & Carry ČR připravil praktickou aplikaci pro maloobchodníky na tvorbu cenovek, které jsou v souladu s novou legislativou. Aplikace ulehčuje práci zejména drobným prodejcům potravin.

Od května 2014 vešel v platnost nový zákon, který zavedl povinnost označovat výrobky prodejní i měrnou cenou. V praxi to pro provozovatele malých prodejen znamená, že musejí uvádět kromě prodejní ceny také cenu za měrnou jednotku, tedy například za jeden kilogram nebo litr.

makro na webu http://partneri.mujobchod.cz/ připravilo aplikaci, kde si kdokoli může cenovku jednoduše vytvořit a vytisknout. Na výběr je více velikostí cenovek i vzor pro akční zboží. Zákazníci, kteří se zaregistrují, mohou využít vyšší komfort v podobě historie zadaných cenovek a další výhody.

„Za necelé dva týdny jsme na webu s aplikací zaznamenali 7 106 návštěv a 3 179 aktivních uživatelů a jejich počet se neustále zvyšuje,“ vysvětluje Lucie Jakubíková, Alliance Coordinator MAKRO Cash & Carry ČR. Aplikace na cenovky je jen jednou z aktivit společnosti makro zaměřených na servis zákazníkům. Velkoobchod pravidelně informuje o legislativních změnách a organizuje semináře pro své partnery.

METRO / MAKRO Cash & Carry provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů ve 28 zemích. Společnost celosvětově zaměstnává přibližně 110 000 lidí a za fiskální rok 2012/2013 dosáhla prodejů v celkové výši 32 miliard EUR. METRO Cash & Carry tvoří prodejní divizi skupiny METRO GROUP, která je jednou z největších mezinárodních retailových společností. Za fiskální rok 2012/2013 dosáhl její obrat 66 miliard EUR. Společnost působí v 32 zemích, má 265 000 zaměstnanců a provozuje zhruba 2 200 obchodů. Výkon skupiny METRO GROUP je založen na síle obchodních značek, které působí nezávisle ve vlastních tržních segmentech: METRO/MAKRO Cash & Carry jako světový lídr v oblasti samoobslužných velkoobchodů, Real mezi hypermarkety, Media Markt a Saturn jako evropský lídr v oblasti prodeje spotřební elektroniky, a Galeria Kaufhof v segmentu obchodních domů.

Pro více informací kontaktujte:

Tereza Knířová
Inspiro Solutions
tel.: +420 724 352 211
e-mail: tereza.knirova@inspiro-solutions.cz

Romana Nýdrle, ředitelka korporátní komunikace
MAKRO Cash & Carry ČR
tel: 220 389 521
e-mail: romana.nydrle@makro.cz
www.makro.czwww.facebook.com/makro.cz

Tisková zpráva ke stažení
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více