Guillaume Chêne novým generálním ředitelem MAKRO Cash & Carry ČR

25. března 2014

MAKRO Cash & Carry ČR a METRO Cash & Carry SR má od 1. dubna 2014 nového generálního ředitele. Stal se jím současný operační ředitel Guillaume Chêne.

Guillaume Chêne začal pracovat pro METRO Cash & Carry v září 2005 na pozici operačního ředitele v tréninku, kdy řídil specifické provozní projekty v MAKRO Cash & Carry ČR. V červnu 2006 byl jmenován regionálním operačním manažerem pro METRO Cash & Carry Rusko. Pozici operačního ředitele a člena představenstva pro MAKRO Cash & Carry ČR a METRO Cash & Carry SR vykonával od října 2009.

„Jmenování Guillaume Chêne, který byl od října roku 2009 mým kolegou v Představenstvu a zásadním způsobem přispěl k přechodu na vícekanálový obchodní model, jenž reaguje na potřeby našich zákazníků z řady podnikatelů, je zárukou, že naše vedoucí pozice na trhu v B2B sektoru se bude trvale posilovat,“ uvádí Axel Hluchy, který přechází od 1. dubna na pozici generálního ředitele METRO Cash & Carry Německo.

METRO / MAKRO Cash & Carry provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů ve 28 zemích. Společnost celosvětově zaměstnává přibližně 110 000 lidí a za fiskální rok 2012/2013 dosáhla prodejů v celkové výši 32 miliard EUR. METRO Cash & Carry tvoří prodejní divizi skupiny METRO GROUP, která je jednou z největších mezinárodních retailových společností. Za fiskální rok 2012/2013 dosáhl její obrat 66 miliard EUR. Společnost působí v 32 zemích, má 265 000 zaměstnanců a provozuje zhruba 2 200 obchodů. Výkon skupiny METRO GROUP je založen na síle obchodních značek, které působí nezávisle ve vlastních tržních segmentech: METRO/MAKRO Cash & Carry jako světový lídr v oblasti samoobslužných velkoobchodů, Real mezi hypermarkety, Media Markt a Saturn jako evropský lídr v oblasti prodeje spotřební elektroniky, a Galeria Kaufhof v segmentu obchodních domů.

Pro více informací kontaktujte:

 

Mgr. Marie Vladyková, Focus Agency, Account Manager
GSM: 724 770 896
e-mail: m.vladykova@focus-age.cz
 

Romana Nýdrle
ředitelka korporátní komunikace
MAKRO Cash & Carry ČR
tel: 220 389 521
e-mail: romana.nydrle@makro.cz

www.makro.czwww.facebook.com/makro.cz

Tisková zpráva ke stažení
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více