makro překvapilo zákazníky v den svých narozenin

10. listopadu 2014

Skupina METRO v sobotu 25. října oslavila padesáté výročí od otevření prvního samoobslužného velkoobchodu v německém Mülheimu. Česká pobočka MAKRO Cash & Carry ČR zapojila do oslav výročí své zákazníky. Ve třech největších prodejnách pro ně připravila překvapení.

V prodejnách v Praze Stodůlkách, Černém Mostě a v Brně bylo pro prvních 200 zákazníků připravena kuchařská zástěra, čepice a sladký dortík. Ti, kteří se do oslavy zapojili a v zástěře a čepici absolvovali celý nákup, dostali za pokladnou láhev sektu navíc.

„Na začátku byli zákazníci zdrženliví, ale rychle se osmělili a oslavu si užili se smíchem. Pro mnohé to bylo zajímavé zpestření běžného sobotního nákupu,“ říká Petra Štědronská, marketingová manažerka makro. „Nejrychlejší byli zákazníci na prodejně v pražských Stodůlkách, kde jsme všechny zástěry a čepice rozdali během hodiny a půl,“ dodává.

O akci společnost informovala pouze na Facebooku makro ČR, pro ostatní byla překvapením přímo na místě.


METRO / MAKRO Cash & Carry provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů ve 28 zemích. Společnost celosvětově zaměstnává přibližně 110 000 lidí a za fiskální rok 2012/2013 dosáhla prodejů v celkové výši 32 miliard EUR. METRO Cash & Carry tvoří prodejní divizi skupiny METRO GROUP, která je jednou z největších mezinárodních retailových společností. Za fiskální rok 2012/2013 dosáhl její obrat 66 miliard EUR. Společnost působí v 32 zemích, má 265 000 zaměstnanců a provozuje zhruba 2 200 obchodů. Výkon skupiny METRO GROUP je založen na síle obchodních značek, které působí nezávisle ve vlastních tržních segmentech: METRO/MAKRO Cash & Carry jako světový lídr v oblasti samoobslužných velkoobchodů, Real mezi hypermarkety, Media Markt a Saturn jako evropský lídr v oblasti prodeje spotřební elektroniky, a Galeria Kaufhof v segmentu obchodních domů.

Pro více informací kontaktujte:

Tereza Knířová
Inspiro Solutions
tel.: +420 724 352 211
e-mail: tereza.knirova@inspiro-solutions.cz

Romana Nýdrle
ředitelka korporátní komunikace
MAKRO Cash & Carry ČR
tel: 220 389 521
e-mail: romana.nydrle@makro.cz

www.makro.czwww.facebook.com/makro.cz

Tisková zpráva ke stažení
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více