makro vybuduje v pražských Stodůlkách vzdělávací centrum za 80 milionů korun

8. října 2014

MAKRO Cash & Carry ČR u velkoobchodu v pražských Stodůlkách postaví víceúčelové vzdělávací centrum pro malé a střední podnikatele. Určeno bude zejména pro profesionální gastronomii a maloobchod. První návštěvníky přivítá už koncem března příštího roku. Na ploše 1200 m2 projekt nabídne špičkové profesionální kuchyně, školící prostory i konferenční místnosti. Celková investice dosáhne 80 milionů korun.

„Vzdělávací centrum je logickým krokem v naplňování naší dlouhodobé strategie. Budeme v něm pořádat semináře a workshopy pro naše zákazníky, abychom jim přinesli ještě větší přidanou hodnotu,“ vysvětluje Guillaume Chêne, generální ředitel české pobočky sítě makro. „Projekt vzniká zejména jako reakce na požadavky našich zákazníků, a přesně podle nich byl i koncipován. Od nového centra si slibujeme posílení jejich loajality, ale především bychom jim chtěli poskytnout podporu, kterou potřebují,“ dodává.

Na ploše 1200 m2 dostanou zejména provozovatelé hotelů, restaurací a nezávislí maloobchodníci přístup k netradičním formám vzdělávání prostřednictvím nejmodernějších zařízení dostupných na trhu, ale i tradičních postupů.

Do výstavby nového centra makro investuje 80 milionů korun. Otevření je plánováno na konec března 2015. Současně dojde k přebudování a modernizaci čerpací stanice, která navíc nabídne samoobslužný provoz a prodejní kiosek.

METRO / MAKRO Cash & Carry provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů ve 28 zemích. Společnost celosvětově zaměstnává přibližně 110 000 lidí a za fiskální rok 2012/2013 dosáhla prodejů v celkové výši 32 miliard EUR. METRO Cash & Carry tvoří prodejní divizi skupiny METRO GROUP, která je jednou z největších mezinárodních retailových společností. Za fiskální rok 2012/2013 dosáhl její obrat 66 miliard EUR. Společnost působí v 32 zemích, má 265 000 zaměstnanců a provozuje zhruba 2 200 obchodů. Výkon skupiny METRO GROUP je založen na síle obchodních značek, které působí nezávisle ve vlastních tržních segmentech: METRO/MAKRO Cash & Carry jako světový lídr v oblasti samoobslužných velkoobchodů, Real mezi hypermarkety, Media Markt a Saturn jako evropský lídr v oblasti prodeje spotřební elektroniky, a Galeria Kaufhof v segmentu obchodních domů.

Pro více informací kontaktujte:

Tereza Knířová
Inspiro Solutions
tel.: +420 724 352 211
e-mail: tereza.knirova@inspiro-solutions.cz

Romana Nýdrle
ředitelka korporátní komunikace
MAKRO Cash & Carry ČR
tel: 220 389 521
e-mail: romana.nydrle@makro.cz

www.makro.czwww.facebook.com/makro.cz

Tisková zpráva ke stažení
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více