Michael Malý v makro vybuduje distribuci pro kanceláře

1. dubna 2015

Michael Malý

Michael Malý (41) nastoupil do společnosti makro na pozici Head of GBN delivery. Jeho úkolem bude vybudovat službu přímé distribuce kancelářského zboží a potravin pro kanceláře a zařadit makro mezi hlavní hráče na trhu v tomto segmentu.

Michael Malý má více než 20 let zkušeností s potřebami a službami pro kanceláře. Začínal u firmy Papirius, kde pracoval mimo jiné na pozici ředitele distribuce nebo vedoucího maďarské pobočky. Do makro přichází ze společnosti Office Depot, ve které se podílel na rozvoji obchodních příležitostí a IT řešení.

Ve volném čase se věnuje sportu, hře na klavír nebo spottingu (letecké fotografii). Má rád klasickou hudbu a moderní architekturu. Je ženatý a má dvě děti.


METRO/MAKRO Cash & Carry provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů ve 27 zemích. Společnost celosvětově zaměstnává přibližně 117 000 lidí a za fiskální rok 2013/2014 dosáhla prodejů v celkové výši 31 miliard EUR. METRO Cash & Carry tvoří prodejní divizi skupiny METRO GROUP, která je jednou z největších mezinárodních retailových společností. Za fiskální rok 2013/2014 dosáhl její obrat 63 miliard EUR. Společnost působí v 31 zemích, má 250 000 zaměstnanců a provozuje zhruba 2 200 obchodů. Výkon skupiny METRO GROUP je založen na síle obchodních značek, které působí nezávisle ve vlastních tržních segmentech: METRO/MAKRO Cash & Carry jako světový lídr v oblasti samoobslužných velkoobchodů, Real mezi hypermarkety, Media Markt a Saturn jako evropský lídr v oblasti prodeje spotřební elektroniky, a Galeria Kaufhof v segmentu obchodních domů.

Pro více informací kontaktujte:

Tereza Knířová
Inspiro Solutions
tel.: +420 724 352 211
e-mail: tereza.knirova@inspiro-solutions.cz

Ivan Tučník
manažer komunikace makro ČR
tel: +420 777 923 401
e-mail: ivan.tucnik@makro.cz
www.makro.czwww.facebook.com/makro.czwww.twitter.com/makrocr

Tisková zpráva ke stažení