MAKRO posiluje komunikaci na sociálních sítích. Na pozici Social Media & Content Specialist nastoupila Martina Žemličková

1. září 2016

O sociální média společností MAKRO ČR a METRO SK se nyní stará Martina Žemličková. Jejím úkolem na nově vytvořené pozici je příprava obsahu, správa kampaní a péče o zákazníky na sociálních sítích těchto velkoobchodů, zejména na Facebooku, Twitteru a Instagramu.
 
Do MAKRO přišla Martina Žemličková z digitální agentury Dark Side, kde měla na starosti jako Account Managerka digitální komunikaci a věrnostní program Centra Černý Most. Vedla zde kampaň pro Calvin Klein (COTY), tvořila obsah na Instagram pro Lentilky a starala se o sociální sítě Zásilkovny. Začínala jako PR Executive ve stejné agentuře, kdy jejím hlavním projektem bylo kompletní zajištění pilotního ročníku soutěže CBRE Zasedačka roku.

Martina Žemličková vystudovala Marketingovou komunikaci a public relations na Univerzitě Karlově v Praze. 

Ve volném čase nejraději cestuje za jídlem po České republice i do zahraničí.


METRO/MAKRO Cash & Carry provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů ve 28 zemích. Společnost celosvětově zaměstnává přibližně 110 000 lidí a za fiskální rok 2012/2013 dosáhla prodejů v celkové výši 32 miliard EUR. METRO Cash & Carry tvoří prodejní divizi skupiny METRO GROUP, která je jednou z největších mezinárodních retailových společností. Za fiskální rok 2012/2013 dosáhl její obrat 66 miliard EUR. Společnost působí v 32 zemích, má 265 000 zaměstnanců a provozuje zhruba 2 200 obchodů. Výkon skupiny METRO GROUP je založen na síle obchodních značek, které působí nezávisle ve vlastních tržních segmentech: METRO/MAKRO Cash & Carry jako světový lídr v oblasti samoobslužných velkoobchodů, Real mezi hypermarkety, Media Markt a Saturn jako evropský lídr v oblasti prodeje spotřební elektroniky, a Galeria Kaufhof v segmentu obchodních domů.

Pro více informací kontaktujte:

Tereza Knířová
Inspiro Solutions
tel.: +420 724 352 211
e-mail: tereza.knirova@inspiro-solutions.cz

Romana Nýdrle, ředitelka korporátní komunikace
MAKRO Cash & Carry ČR
tel.: +420 220 389 521
e-mail: romana.nydrle@makro.cz

www.makro.cz
www.facebook.com/makro.cz
www.twitter.com/makrocr
 


Kontakt:


Romana Nýdrle
Head of Corporate Communications
MAKRO Cash & Carry CR s.r.o.
Tel.: +420 251 111 521
Fax: +420 251 111 150
romana.nydrle@makro.cz

Romana Nýdrle
Tisková zpráva ke stažení