makro posiluje komunikaci na sociálních sítích. Na pozici Social Media & Content Specialist nastoupila Martina Žemličková

1. září 2016

O sociální média společností makro ČR a METRO SK se nyní stará Martina Žemličková. Jejím úkolem na nově vytvořené pozici je příprava obsahu, správa kampaní a péče o zákazníky na sociálních sítích těchto velkoobchodů, zejména na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

Do makro přišla Martina Žemličková z digitální agentury Dark Side, kde měla na starosti jako Account Managerka digitální komunikaci a věrnostní program Centra Černý Most. Vedla zde kampaň pro Calvin Klein (COTY), tvořila obsah na Instagram pro Lentilky a starala se o sociální sítě Zásilkovny. Začínala jako PR Executive ve stejné agentuře, kdy jejím hlavním projektem bylo kompletní zajištění pilotního ročníku soutěže CBRE Zasedačka roku.

Martina Žemličková vystudovala Marketingovou komunikaci a public relations na Univerzitě Karlově v Praze.

Ve volném čase nejraději cestuje za jídlem po České republice i do zahraničí.

METRO/MAKRO Cash & Carry provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů ve 28 zemích. Společnost celosvětově zaměstnává přibližně 110 000 lidí a za fiskální rok 2012/2013 dosáhla prodejů v celkové výši 32 miliard EUR. METRO Cash & Carry tvoří prodejní divizi skupiny METRO GROUP, která je jednou z největších mezinárodních retailových společností. Za fiskální rok 2012/2013 dosáhl její obrat 66 miliard EUR. Společnost působí v 32 zemích, má 265 000 zaměstnanců a provozuje zhruba 2 200 obchodů. Výkon skupiny METRO GROUP je založen na síle obchodních značek, které působí nezávisle ve vlastních tržních segmentech: METRO/MAKRO Cash & Carry jako světový lídr v oblasti samoobslužných velkoobchodů, Real mezi hypermarkety, Media Markt a Saturn jako evropský lídr v oblasti prodeje spotřební elektroniky, a Galeria Kaufhof v segmentu obchodních domů.
Pro více informací kontaktujte:

Tereza Knířová
Inspiro Solutions
tel.: +420 724 352 211
e-mail: tereza.knirova@inspiro-solutions.cz

Romana Nýdrle
Ředitelka korporátní komunikace MAKRO Cash & Carry
tel.: +420 251 111 112
e-mail: romana.nydrle@makro.cz


www.makro.cz, www.facebook.com/makro.cz, www.twitter.com/makrocr

Tisková zpráva ke stažení