Staňte se naším zákazníkem. Je to snadné.

Získat MAKRO kartu

MAKRO získalo exkluzivně prémiovou značku masa Qualivo

13. prosince 2016

Velkoobchod MAKRO uzavřel smlouvu na exkluzivní distribuci masa značky Qualivo pro velkoobchodní trh v České republice a na Slovensku. Na začátku prosince ji podepsal výkonný ředitel MAKRO Guillaume Chêne se společností Hofmann Nutrition ze Švýcarska. Kromě hovězího bude distribuce zahrnovat i vepřové a telecí maso. Prémiová značka Qualivo garantuje vysokou kvalitu masa, které dosahuje díky unikátnímu systému chovu a výkrmu zvířat.

„Díky navázání této spolupráce nabídneme především horeca zákazníkům prémiový výrobek s garantovanou kvalitou, a tím se odlišíme od konkurence. Qualivo se řadí mezi chuťově jemná masa a kromě minutkových úprav je vhodné i pro tradiční vaření a dušení. Nabízené hovězí i vepřové není tolik aromatické a je velmi lehce stravitelné,“ vysvětluje Tereza Srncová, produktová manažerka pro kategorii maso, MAKRO ČR/METRO SR. „Navíc podpoříme místní české dodavatele a zajistíme jim odběr celé produkce a stálý odbyt.“

Prémiová značka Qualivo (www.qualivo.ch) pochází původně ze Švýcarska a má dvacetiletou tradici. Prodává se v Německu a od roku 2013 také v České republice a na Slovensku. Společnost Hofmann Nutrition certifikuje české farmy, které dodržují přesný postup výkrmu a chovu zvířat. Zároveň hlídá kvalitu a při splnění přísných podmínek může maso nést tuto značku. MAKRO garantuje odběr hovězího, vepřového a telecího masa a díky tomu budou mít drobní čeští farmáři zajištěn odbyt tohoto masa.

Velkou výhodou pro gastronomické provozy je zejména celoročně stabilní kvalita masa a jeho jemná struktura. „S Qualivem pracuji rád, a to z prostých důvodů – pochází z českého chovu a vyznačuje se velmi dobrou chutí a vyzrálostí. Z předních částí masa vařím jídla, která se u hovězího obvykle vaří z části zadní. Při jakékoliv úpravě zůstává maso velmi šťavnaté a je vhodné pro moderní vaření,“ popisuje své zkušenosti Jaroslav Orság z hotelu Horal ve Velkých Karlovicích. Je jedním ze přibližně sta zákazníků, kteří lokálně maso značky Qualivo odebírají.

Pro více informací kontaktujte:

Tereza Knířová
Inspiro Solutions
tel.:     +420 724 352 211
e-mail: tereza.knirova@inspiro-solutions.cz

Romana Nýdrle
Ředitelka korporátní komunikace MAKRO Cash & Carry
tel.:     +420 251 111 112
e-mail: romana.nydrle@makro.cz


www.makro.cz
www.facebook.com/makro.cz
www.twitter.com/makrocr
 


Kontakt:


Romana Nýdrle
Head of Corporate Communications
MAKRO Cash & Carry CR s.r.o.
Tel.: +420 251 111 521
Fax: +420 251 111 150
romana.nydrle@makro.cz

Romana Nýdrle
Tisková zpráva ke stažení