makro Má novou online agenturu

29. listopadu 2017

makro změnilo digitální agenturu

Společnost MAKRO Cash & Carry ČR vybrala v tendru novou digitální agenturu. Vítěz uzavřeného tendru, společnost Etnetera, nahradí dosavadní agenturu Actum+ a bude pro makro ČR připravovat emailingové kampaně, spravovat webové stránky a zpracovávat webovou analytiku.

Ve výběru agentury rozhodla vedle technických kompetencí především kvalita zpracovaných návrhů v porovnání s nabídkami konkurenčních agentur, které se tendru zúčastnily. Dále také rozsah kompetencí celé skupiny Etnetera Group.

„Věřím, že jsme nalezli silného partnera, na kterého se budeme moci spolehnout při rozvíjení našich online aktivit a budoucí strategie. Zaměřovat se budeme především na rozvoj vícekanálového přístupu k zákazníkům, individualizaci nabídek a komunikaci služeb souvisejících s podporou konkrétních potřeb zákazníků,“ doplňuje Jan Koutný, manažer E- commerce.

Nově vybraná agentura začne pro společnost makro pracovat se začátkem roku 2018.

METRO je mezinárodní lídr, který se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej potravin. Společnost je zastoupená v 35 zemích a celosvětově zaměstnává 150 000 lidí. Ve finanční roce 2015/16 METRO dosáhlo prodejů ve výši 37 mld. EUR. Zaměřuje se na poskytování služeb odpovídajících specifickým potřebám velkoobchodních i maloobchodních zákazníků, a to na regionální i mezinárodní úrovni. Prostřednictvím svých obchodních značek METRO Cash & Carry, Real, služeb přímé distribuce a digitálních iniciativ METRO nastavuje standardy pro budoucnost: orientace na zákazníka, digitální řešení a udržitelné podnikání. Více informací naleznete na www.metroag.de.

METRO/MAKRO Cash & Carry je zastoupeno ve 25 zemích, kde provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů a zaměstnává 100.000 lidí.

Pro více informací kontaktujte:

Petra Holá
Inspiro Solutions
tel.: +420 736 219 535
e-mail: petra.hola@inspiro-solutions.cz

Romana Nýdrle
Ředitelka korporátní komunikace MAKRO Cash & Carry
tel.: +420 251 111 112
e-mail: romana.nydrle@makro.cz


www.makro.cz, www.facebook.com/makro.cz, www.twitter.com/makrocr

Tisková zpráva ke stažení