Makro pokračuje v úspěšném programu Moje zmrzlina

20. dubna 2017

Zmrzlinová sezóna je tu! Makro pokračuje v úspěšném programu Moje zmrzlina

Velkoobchod MAKRO ČR podporuje zákazníky z řad maloobchodníků a stánkařů, kteří nabízejí v letní sezóně zmrzlinové osvěžení. V programu Moje zmrzlina mohou i letos vybírat ze širokého sortimentu bez závazků vůči dodavatelům, z oblíbených zmrzlin MAKRO vlastních značek a z několika typů mrazicích boxů s možností výhodného financování. Zároveň pro ně MAKRO připravilo i jednotné materiály pro marketingovou komunikaci a propagaci.

MAKRO nabízí jednoduché a efektivní řešení pro prodej zmrzlin pro obchodníky a provozovatele občerstvení, které jim pomůže odlišit se od konkurence a současně zvýšit zisky. „Široká nabídka značek Prima, Algida a Euroice bez smluvního závazku, za perfektní ceny a s možností měnit složení sortimentu v průběhu sezóny představuje značnou výhodu pro drobné podnikatele. Mohou snadno měnit nabídku podle zájmu zákazníků a nejsou limitovaní množstevními kvótami,“ upozorňuje na výhody programu Moje zmrzlina Dana Polakovičová, produktová manažerka společnosti MAKRO a dodává: „Mezi hodně oblíbené produkty patří i zmrzliny, kornouty a polárkové dorty naší vlastní značky ARO.“

Kromě výhodných nabídek a slevových akcí získají zákazníci, kteří se do programu zaregistrují, i bezplatné řešení marketingové komunikace v místě prodeje: ceník s vyměnitelnými kartami s různými druhy zmrzlin nebo brandové polepy mrazicích boxů. V průběhu sezóny mohou navíc využít odborné poradenství týkající se sortimentu a produktových specifik prodeje zmrzlin.

Účast v programu Moje zmrzlina není omezena. Zájemcům z řad podnikatelů stačí zaregistrovat se u Pultu služeb partnerů ve velkoobchodních střediscích MAKRO.

 

***

O METRO GROUP Wholesale & Food Specialist Company
METRO GROUP Wholesale & Food Specialist Company (W&FS Co.) patří mezi přední hráče v segmentu velkoobchodu a distribuce potravin. Prostřednictvím svých obchodních značek METRO Cash & Carry, Real a dalších společností je METRO GROUP W&FS Co. zastoupena ve 35 zemích a zaměstnává celosvětově více než 150 000 lidí. V roce 2015/16 METRO GROUP W&FS Co. dosáhla obratu €37 miliard EUR. Zaměřuje se na poskytování služeb odpovídajících specifickým potřebám velkoobchodních i maloobchodních zákazníků a to na regionální i mezinárodní úrovni.

METRO/MAKRO Cash & Carry je součástí skupiny METRO GROUP Wholesale & Food Specialist Company.  METRO/MAKRO Cash & Carry je zastoupeno ve 25 zemích, kde provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů.

Pro více informací kontaktujte:

Tereza Knířová

Inspiro Solutions
tel.: +420 724 352 211

e-mail: tereza.knirova@inspiro-solutions.cz               


Romana Nýdrle

Ředitelka korporátní komunikace MAKRO Cash & Carry
tel.: +420 251 111 112

e-mail: romana.nydrle@makro.cz

www.makro.cz

www.facebook.com/makro.cz

www.twitter.com/makrocr

 


Kontakt:


Romana Nýdrle
Head of Corporate Communications
MAKRO Cash & Carry CR s.r.o.
Tel.: +420 251 111 521
Fax: +420 251 111 150
romana.nydrle@makro.cz

Romana Nýdrle
Tisková zpráva ke stažení