makro se zúčastnilo veletrhu FOR GASTRO & HOTEL

11. října 2017

Veletrhu gastronomických profesionálů FOR GASTRO & HOTEL 2017, probíhajícího od 5.10. do 8.10.2017 v areálu PVA Expo, se poprvé v historii zúčastnila i společnost makro ČR. Zařadila se mezi vystavovatele se stánkem plným inspirace i vlastních produktů a ve spolupráci s Romanem Vaňkem a Filipem Sajlerem uspořádala kulinářské workshopy.

makro si na veletrh nachystalo speciální program s řadou ochutnávek a zajímavostí. V rámci konceptu makro Inspirace, v jehož duchu aktuálně otevřelo inovovanou prodejnu na pražských Stodůlkách, se makro prezentovalo inspiračním stánkem plným čerstvých potravin, ale i organizací edukačních workshopů v doprovodném programu.

V rámci makro stánku mohli návštěvníci ochutnat prémiová vína privátní značky Sommelier Select, kávové speciality Rioba, ale i čerstvé ústřice a dobroty z dílny kuchařů makro Akademie. Do programu veletrhu se makro zapsalo organizací workshopů, kterých se zúčastnili například Filip Sajler a Roman Vaněk. Petr Stádník, šéfkuchař makro Akademie, během nich naučil zájemce, jak v kuchyni pracovat s tekutým dusíkem.

„Účast na letošním For Gastro pro nás bylo výzvou. makro je partnerem profesionálů v gastronomii a na tomto veletrhu se vždy setkává absolutní špička z oboru. I proto jsme moc rádi, že jsme tu mohli být,“ komentuje účast Petr Stádník.

METRO je mezinárodní lídr, který se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej potravin. Společnost je zastoupená v 35 zemích a celosvětově zaměstnává 150 000 lidí. Ve finanční roce 2015/16 METRO dosáhlo prodejů ve výši 37 mld. EUR. Zaměřuje se na poskytování služeb odpovídajících specifickým potřebám velkoobchodních i maloobchodních zákazníků, a to na regionální i mezinárodní úrovni. Prostřednictvím svých obchodních značek METRO Cash & Carry, Real, služeb přímé distribuce a digitálních iniciativ METRO nastavuje standardy pro budoucnost: orientace na zákazníka, digitální řešení a udržitelné podnikání. Více informací naleznete na www.metroag.de.

METRO/MAKRO Cash & Carry je zastoupeno ve 25 zemích, kde provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů a zaměstnává 100.000 lidí.


Pro více informací kontaktujte:

Tereza Knířová
Inspiro Solutions
tel.: +420 724 352 211
e-mail: tereza.knirova@inspiro-solutions.cz

Romana Nýdrle
Ředitelka korporátní komunikace MAKRO Cash & Carry
tel.: +420 251 111 112
e-mail: romana.nydrle@makro.cz


www.makro.cz, www.facebook.com/makro.cz, www.twitter.com/makrocr

Tisková zpráva ke stažení
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více