Přivítání značky Sommelier Select v salonu vín České republiky 

26. dubna 2017

Prémiová kolekce vína privátní značky makro Sommelier Select sklízí úspěchy v Salonu vín České republiky

Sommelier Select Rulandské bílé, pozdní sběr 2015 získalo zlatou medaili Salonu vín České republiky pro rok 2017, a zařadilo se tak do výběru sta nejlepších vín vyprodukovaných na českých a moravských vinicích. Díky tomuto úspěchu bude součástí vinařské degustační výstavy ve sklepeních státního zámku Valtice.

Společnost makro si na kvalitě privátních značek velice zakládá. Kolekce Sommelier Select byla sestavena pouze z vín kvalitou výrazně převyšujících svou prodejní cenu. Jednotlivá vína jsou pak vybírána tak, aby byla typicky odrůdová a pro spotřebitele vjemově snadno uchopitelná. „Naše Rulandské bílé se vyznačuje typickou intenzivní vůní žlutého tropického ovoce, plnou chutí s tóny pomerančů a jemnou kyselinou,“ popisuje charakter vína Pavol Velič, hlavní sommelier makro Akademie a dodává: „Z ročníku 2015 bylo vyrobeno 6 634 láhví od této odrůdy, které jsou již nyní v prodeji ve všech velkoobchodních jednotkách makro ČR za cenu 136,90 bez DPH.“

METRO GROUP Wholesale & Food Specialist Company (W&FS Co.) patří mezi přední hráče v segmentu velkoobchodu a distribuce potravin. Prostřednictvím svých obchodních značek METRO Cash & Carry, Real a dalších společností je METRO GROUP W&FS Co. zastoupena ve 35 zemích a zaměstnává celosvětově více než 150 000 lidí. V roce 2015/16 METRO GROUP W&FS Co. dosáhla obratu €37 miliard EUR. Zaměřuje se na poskytování služeb odpovídajících specifickým potřebám velkoobchodních i maloobchodních zákazníků a to na regionální i mezinárodní úrovni.

METRO/MAKRO Cash & Carry je součástí skupiny METRO GROUP Wholesale & Food Specialist Company. METRO/MAKRO Cash & Carry je zastoupeno ve 25 zemích, kde provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů.

 

Pro více informací kontaktujte:

Tereza Knířová

Inspiro Solutions
tel.: +420 724 352 211
e-mail: tereza.knirova@inspiro-solutions.cz

Romana Nýdrle
Ředitelka korporátní komunikace MAKRO Cash & Carry
tel.: +420 251 111 112
e-mail: romana.nydrle@makro.czwww.makro.cz, www.facebook.com/makro.cz, www.twitter.com/makrocr

Tisková zpráva ke stažení
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více