Přivítání značky Sommelier Select v salonu vín České republiky 

26. dubna 2017

Prémiová kolekce vína privátní značky MAKRO Sommelier Select sklízí úspěchy v Salonu vín České republiky

Sommelier Select Rulandské bílé, pozdní sběr 2015 získalo zlatou medaili Salonu vín České republiky pro rok 2017, a zařadilo se tak do výběru sta nejlepších vín vyprodukovaných na českých a moravských vinicích. Díky tomuto úspěchu bude součástí vinařské degustační výstavy ve sklepeních státního zámku Valtice.

Společnost Makro si na kvalitě privátních značek velice zakládá. Kolekce Sommelier Select byla sestavena pouze z vín kvalitou výrazně převyšujících svou prodejní cenu. Jednotlivá vína jsou pak vybírána tak, aby byla typicky odrůdová a pro spotřebitele vjemově snadno uchopitelná. „Naše Rulandské bílé se vyznačuje typickou intenzivní vůní žlutého tropického ovoce, plnou chutí s tóny pomerančů a jemnou kyselinou,“ popisuje charakter vína Pavol Velič, hlavní sommelier Makro Akademie a dodává: „Z ročníku 2015 bylo vyrobeno 6 634 láhví od této odrůdy, které jsou již nyní v prodeji ve všech velkoobchodních jednotkách MAKRO ČR za cenu 136,90 bez DPH.“

Pro více informací kontaktujte:

Tereza Knířová

Inspiro Solutions
tel.: +420 724 352 211

e-mail: tereza.knirova@inspiro-solutions.cz               

 

Romana Nýdrle

Ředitelka korporátní komunikace MAKRO Cash & Carry
tel.: +420 251 111 112

e-mail: romana.nydrle@makro.cz

www.makro.cz

www.facebook.com/makro.cz

www.twitter.com/makrocr

***

O METRO GROUP Wholesale & Food Specialist Company

METRO GROUP Wholesale & Food Specialist Company (W&FS Co.) patří mezi přední hráče v segmentu velkoobchodu a distribuce potravin. Prostřednictvím svých obchodních značek METRO Cash & Carry, Real a dalších společností je METRO GROUP W&FS Co. zastoupena ve 35 zemích a zaměstnává celosvětově více než 150 000 lidí. V roce 2015/16 METRO GROUP W&FS Co. dosáhla obratu €37 miliard EUR. Zaměřuje se na poskytování služeb odpovídajících specifickým potřebám velkoobchodních i maloobchodních zákazníků a to na regionální i mezinárodní úrovni.

 

METRO/MAKRO Cash & Carry je součástí skupiny METRO GROUP Wholesale & Food Specialist Company.  METRO/MAKRO Cash & Carry je zastoupeno ve 25 zemích, kde provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů.


Kontakt:


Romana Nýdrle
Head of Corporate Communications
MAKRO Cash & Carry CR s.r.o.
Tel.: +420 251 111 521
Fax: +420 251 111 150
romana.nydrle@makro.cz

Romana Nýdrle
Tisková zpráva ke stažení