makro vánoční zázrak

21. prosince 2017

METRO Group připravilo vánoční překvapení pro podnikatele v rámci předvánoční kampaně Čas na rozbalení úspěšné sezóny

Vánoční sezóna je klíčová pro podnikání většiny zákazníků METRO. Proto se společnost rozhodla je podpořit i v tomto období. V rámci předvánoční kampaně se 17. listopadu rozzářila v ulicích rumunské metropole Bukurešti velká vánoční světelná instalace od společnosti METRO. Ta měla za cíl přinést vánoční atmosféru do ulic města a podpořit drobné podnikatele provozující své podniky v okolí.

Soukromí podnikatelé si za svou poctivou celoroční práci zaslouží uznání a podporu. Společnost METRO provozující na českém trhu síť velkoobchodních jednotek makro ČR pro ně v návaznosti na úspěch projektu Den soukromého podnikání připravila jako vánoční překvapení sváteční prostor, kde si mohou spolu se svými zákazníky užít předvánoční chvíle. Bukurešťská ulice Strada Franceza se díky METRO v letošním roce stala hlavní vánoční třídou, kam si lidé z celého města směřovali užít vánoční čas.

Autentické záběry z odhalení instalace se staly součástí vánoční kampaně Čas na rozbalení úspěšné sezóny akcentující jednotlivé soukromé podnikatele a jejich příběhy. Lokální adaptaci videa pro český a slovenský trh zveřejněnou 11. 12. 2017 zpracovala kreativní agentura Kaspen/Jung von Matt.Komerční skupina METRO se zaměřuje na podporu podnikatelů ve všech 35 zemích, kde aktuálně působí. Spolupracuje s místními podnikateli i iniciativami a intenzivně se podílí na podpoře lokálního podnikatelského prostředí. Prostřednictvím velkoobchodní sítě METRO/makro se zaměřuje na podnikatele a sleduje vizi Pomáháme podnikatelům růst.

METRO je mezinárodní lídr, který se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej potravin. Společnost je zastoupená v 35 zemích a celosvětově zaměstnává 150 000 lidí. Ve finanční roce 2015/16 METRO dosáhlo prodejů ve výši 37 mld. EUR. Zaměřuje se na poskytování služeb odpovídajících specifickým potřebám velkoobchodních i maloobchodních zákazníků, a to na regionální i mezinárodní úrovni. Prostřednictvím svých obchodních značek METRO Cash & Carry, Real, služeb přímé distribuce a digitálních iniciativ METRO nastavuje standardy pro budoucnost: orientace na zákazníka, digitální řešení a udržitelné podnikání. Více informací naleznete na www.metroag.de.

METRO/MAKRO Cash & Carry je zastoupeno ve 25 zemích, kde provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů a zaměstnává 100.000 lidí.

Pro více informací kontaktujte:

Petra Holá
Inspiro Solutions
tel.: +420 736 219 535
e-mail: petra.hola@inspiro-solutions.cz

Romana Nýdrle
Ředitelka korporátní komunikace MAKRO Cash & Carry
tel.: +420 251 111 112
e-mail: romana.nydrle@makro.czwww.makro.cz, www.facebook.com/makro.cz, www.twitter.com/makrocr
Tisková zpráva ke stažení
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více