Nejbarevnější kuchařka Kamu v makro

21. listopadu 2018

Známá šéfkuchařka Kamu připravuje pro fanoušky autogramiádu své nové knihy Nejbarevnější Mexiko. Ti se mohou s Kamu setkat v prodejně makro, ve které se novinka mladé šéfkuchařky začne exkluzívně prodávat až od poloviny prosince. Den otevřených dveří v řetězci láká nové návštěvníky také na ochutnávku exotických pokrmů, setkání se zajímavými lokální dodavateli z regionu a nákup bez podnikatelské karty.

Přijďte tuto neděli do makro na Den otevřených dveří. Na své si přijdou milovníci gastronomie a kvalitních produktů s důrazem na regionální původ. Nákupy zákazníkům zpříjemní autogramiáda populární šéfkuchařky a blogerky Kamily Rundusové alias Kamu. Návštěvníci pobočky makro Zlín budou navíc mít příležitost vidět kuchařskou kouzelnici také vařit. Výjimečnou akci podtrhne ochutnávka mexických a asijských jídel.

Více informací naleznete na www.makro.cz/kamu.

O velkoobchodu makro Cash & Carry ČR

  • Velkoobchod makro provozuje v tuzemsku 13 velkoobchodních prodejen, 12 čerpacích stanic a službu přímého zásobování podnikatelů makro Distribuce.
  • Je strategickým partnerem nezávislých podnikatelů především z oblasti tradičního maloobchodu a gastronomie.
  • Rozvíjí a podporuje partnerskou alianci nezávislých prodejen Můj obchod, která čítá přes 500 obchodů.
  • V roce 2015 otevřelo makro Akademii největší školící centrum v ČR určené především pro odbornou veřejnost, zaměřuje se na vzdělávání profesionálů v gastronomii a hromadném stravování.
  • Od roku 2016 pořádá vždy druhé úterý v říjnu Den soukromého podnikání, který upozorňuje na důležitost sektoru malého a středního podnikání v Čechách.
  • V rámci projektu Lokální dodavatel spolupracuje s více než 200 regionálními dodavateli přímo na jednotlivých pobočkách.
  • Spolupracuje od roku 2006 s Federací potravinových bank, v současnosti daruje všech 13 projeden neprodané trvanlivé i čerstvé potraviny potřebným na denní bázi. Ve finančním roce 2017/18 600 darovalo makro 600 tun potravin v hodnotě 32 mio. Kč.
  • V letošním roce získalo makro se svými 3500 zaměstnanci ocenění Zaměstnavatel roku v obchodě.
  • METRO/MAKRO Cash & METRO/MAKRO Cash & Carry je zastoupeno ve 25 zemích, kde provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů a zaměstnává 100.000 lidí.

Pro více informací kontaktujte:

Irena Mižďochová
FleishmanHillard
tel.: +420 774 107 979
e-mail: mizdochova@fleishman.com

Romana Nýdrle

Ředitelka korporátní komunikace MAKRO Cash & Carry
tel.: +420 251 111 112
e-mail: romana.nydrle@makro.czwww.makro.cz, www.facebook.com/makro.cz, www.twitter.com/makrocr

Tisková zpráva ke stažení
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více