makro se letos poprvé účastní mezinárodního potravinářského veletrhu SALIMA

21. února 2018

Od úterý 27. února do 2. března se na brněnském výstavišti koná mezinárodní potravinářský veletrh SALIMA. Svůj stánek zde letos poprvé představí také společnost MAKRO Cash & Carry ČR.

Na veletrhu SALIMA 2018 představí makro vlastní značky METRO Chef, METRO Professional, Rioba a ARO, dále partnerskou alianci Můj Obchod, jejímiž členy je téměř 600 tradičních maloobchodníků a makro Akademii, profesionální gastronomické školící centrum. Účastníci veletrhu se v makro stánku mohou těšit také na výrobky lokálních dodavatelů, které jsou součástí sortimentu prodejen.

„Těší nás, že můžeme být součástí tradičního potravinářského veletrhu. Potraviny, jejich kvalita a dohledatelnost původu jsou středobodem našeho podnikání. Salima je pro nás skvělou příležitostí potkat se v příjemném prostředí se současnými i potenciálními dodavateli a zákazníky,“ komentuje účast na veletrhu Guillaume Chêne, výkonný ředitel makro ČR.

Stánek společnosti makro bude umístěn v Pavilonu A1- 029.

Program celého veletrhu naleznete zde: https://www.bvv.cz/salima/salima-2018/

METRO je mezinárodní lídr, který se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej potravin. Společnost je zastoupená v 35 zemích a celosvětově zaměstnává 150 000 lidí. Ve finanční roce 2015/16 METRO dosáhlo prodejů ve výši 37 mld. EUR. Zaměřuje se na poskytování služeb odpovídajících specifickým potřebám velkoobchodních i maloobchodních zákazníků, a to na regionální i mezinárodní úrovni. Prostřednictvím svých obchodních značek METRO Cash & Carry, Real, služeb přímé distribuce a digitálních iniciativ METRO nastavuje standardy pro budoucnost: orientace na zákazníka, digitální řešení a udržitelné podnikání. Více informací naleznete na www.metroag.de.

METRO/MAKRO Cash & Carry je zastoupeno ve 25 zemích, kde provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů a zaměstnává 100.000 lidí.

 

Pro více informací kontaktujte:

Petra Holá
Inspiro Solutions
tel.: +420 736 219 535
e-mail: petra.hola@inspiro-solutions.cz

Romana Nýdrle

Ředitelka korporátní komunikace MAKRO Cash & Carry
tel.: +420 251 111 112
e-mail: romana.nydrle@makro.czwww.makro.cz, www.facebook.com/makro.cz, www.twitter.com/makrocr

Tisková zpráva ke stažení