Nakup a získej

akce kapr a sekt

Podmínky

Za nákup nad 3 333 Kč včetně DPH, po odečtení všech slev, v období od 19. – 22. 12. 2022 získáte 1× Bohemia Sekt brut 0,75 l za cenu 5 Kč včetně DPH a 1× kapra cenu 5 Kč včetně DPH. Kapra lze vyměnit za Bohemia Sekt brut. Akce platí pouze při osobním odběru ve velkoobchodních střediscích Makro Cash & Carry ČR s.r.o. na jednu zákaznickou registraci. Nákup není možné dělit na více faktur. Vyloučen je nákup pohonných hmot, tabákových výrobků a nákup složený převážně z lihovin.

Kompletní podmínky akce jsou k dispozici na recepci Vašeho velkoobchodního střediska. Akce platí do vyprodání zásob.

 

  1. V rámci akce kapr a sekt zákazníkům rybu vydáme živou anebo usmrcenou, vykrvenou nikoliv vykuchanou. Jde o ryby o průměrné velikosti 2 kg.
  2. Filetování anebo stažení kapra z kůže neprovádíme, jelikož přímo v obchodech nabízíme kompletní sortiment čerstvého kapra – filet s kůží, bez kůže, půlený s kůží bez kůže, kapří vnitřnosti (jikry a mlíčí), podkovy kapra s kůží a kapří hlavy na polévku.
  3. Doporučení našich rybářů zákazníkům – nejlépe nechat kapra usmrtit a vykrvit na místě, doma neprodleně zpracovat a skladovat v chladu 0 až 5°C po dobu 4 dnů. Pokud se zákazník rozhodne pro kapra živého, nejlépe převoz v nádobě s vodou a pokud to není možné, tak v prodyšné tašce/síťovce, aby měl přístup ke kyslíku. Měl by být po nákupu přesunut do vody nebo neprodleně zpracován a byla tak minimalizována doba, kdy je kapr „na suchu“.