makro mezi finalisty Mastercard Obchodník roku 2019 v kategorii Udržitelný obchodník

22. listopadu 2019

Společnost MAKRO Cash & Carry ČR je jedním ze tří finalistů nominovaných odbornou porotou na ocenění Mastercard Obchodník roku 2019 v kategorii Udržitelný obchodník. Nově vytvořená kategorie následuje trend firem pečovat o životní prostředí.

Mezi třemi finalisty na prestižní ocenění je makro jedinou společností z oblasti velkoobchodu, odborná porota oceňovala vedle zodpovědného přístupu k přírodním zdrojům především programy na podporu a rozvoj malého a středního podnikání. Představení
a prezentace všech tří finalistů proběhne na konferenci Retail Summit, který se koná v Praze od 3. do 5. února 2020. Vítěz kategorie bude vyhlášen v rámci slavnostního galavečera.

Soutěž Nejlepší kuchař roku 2019 ve společném stravování je každoročně pořádána Asociací kuchařů a cukrářů České republiky za podpory širokého spektra partnerů. Generálním partnerem soutěže je makro, zlatým partnerem Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o.Stříbrným partnerem je Country Life. Bronzovými partnery jsou společnosti: Robot Coupe s.n.c., Střední odborné učiliště gastronomie U Krbu, Bonduelle, Purena, Šmakoun Adler Nutrition s.r.o., Vodňanská drůbež a.s., Drana Catering s.r.o., Mirel Vratimov a.s., Tropico, spol. s.r.o., AG Foods Group a.s., Ceria s.r.o., Rational, Happy Fish – Tilapia s.r.o. a Savencia Fromage & Dairy, a. s. Odborným partnerem soutěže je Sekce nutričních terapeutů ČAS. Hlavními mediálními partnery jsou Jidelny.cz a T&M Creative, s.r.o. Mediálními partnery jsou odborný čtvrtletník Rezidenční péče, časopis Sociální služby a Učitelské noviny.

METRO je mezinárodní lídr, který se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej potravin. Společnost je zastoupená v 35 zemích a celosvětově zaměstnává 150 000 lidí. Ve finanční roce 2015/16 METRO dosáhlo prodejů ve výši 37 mld. EUR. Zaměřuje se na poskytování služeb odpovídajících specifickým potřebám velkoobchodních i maloobchodních zákazníků, a to na regionální i mezinárodní úrovni. Prostřednictvím svých obchodních značek METRO Cash & Carry, Real, služeb přímé distribuce a digitálních iniciativ METRO nastavuje standardy pro budoucnost: orientace na zákazníka, digitální řešení a udržitelné podnikání. Více informací naleznete na www.metroag.de.

METRO/MAKRO Cash & Carry je zastoupeno ve 25 zemích, kde provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů a zaměstnává 100.000 lidí.

 

Pro více informací kontaktujte:

Martina Suková

FleishmanHillard
tel.: +420 606 185 593
e-mail: sukova@fleishman.com

Romana Nýdrle

Ředitelka korporátní komunikace MAKRO Cash & Carry
tel.: +420 251 111 112
e-mail: romana.nydrle@makro.cz


www.makro.cz, www.facebook.com/makro.cz, www.twitter.com/makrocr


Tisková zpráva ke stažení
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více