makro ČR obhájilo titul Zaměstnavatel v obchodě v rámci ocenění Mastercard Obchodník roku

6. února 2019

Společnost makro ČR obhájila první místo ve speciální kategorii Zaměstnavatel v obchodě, kterou v rámci soutěže Mastercard Obchodník roku vyhlašuje Svaz Obchodu a cestovního ruchu ČR (SOCR ČR). Slavnostní vyhlášení výsledků nejen v této kategorii proběhlo 5. února na mezinárodní konferenci Retail Summit 2019.

„Jsme velmi rádi, že se nám toto prvenství podařilo obhájit již druhý rok za sebou. V dnešní době je důležité umět motivovat zaměstnance a toto ocenění je známkou toho, že jdeme jako společnost správným směrem. Veliký dík za každodenní tvrdou práci patří všem vedoucím týmů, ředitelům prodejen a manažerům na centrále společnosti,“ komentuje Markéta Pavelková, personální ředitelka makro.

Druhý ročník kategorie Zaměstnavatel v obchodě byl i v letošním roce otevřen všem členským i nečlenským firmám SOCR ČR a stejně jako vloni se do soutěže zapojily společnosti z oblasti obchodu food i non-food, nadnárodní řetězce i zástupci tradičního obchodu. Odborným garantem vyhodnocení této kategorie se stala nezávislá odborná společnosti Hays.

METRO je mezinárodní lídr, který se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej potravin. Společnost je zastoupená v 35 zemích a celosvětově zaměstnává 150 000 lidí. Ve finanční roce 2015/16 METRO dosáhlo prodejů ve výši 37 mld. EUR. Zaměřuje se na poskytování služeb odpovídajících specifickým potřebám velkoobchodních i maloobchodních zákazníků, a to na regionální i mezinárodní úrovni. Prostřednictvím svých obchodních značek METRO Cash & Carry, Real, služeb přímé distribuce a digitálních iniciativ METRO nastavuje standardy pro budoucnost: orientace na zákazníka, digitální řešení a udržitelné podnikání. Více informací naleznete na www.metroag.de.

METRO/MAKRO Cash & Carry je zastoupeno ve 25 zemích, kde provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů a zaměstnává 100.000 lidí.

 

Pro více informací kontaktujte:

Martina Suková

FleishmanHillard
tel.: +420 606 185 593
e-mail: sukova@fleishman.com

Romana Nýdrle

Ředitelka korporátní komunikace MAKRO Cash & Carry
tel.: +420 251 111 112
e-mail: romana.nydrle@makro.cz


www.makro.cz, www.facebook.com/makro.cz, www.twitter.com/makrocr


Tisková zpráva ke stažení
Card
Staňte se zákazníkem

Pokud máte firmu nebo jste OSVČ, staňte se naším zákazníkem během pár minut.

Zaregistrujte se
location
Kde jsme

Najděte svoji nejbližší makro prodejnu.

Navštivte nás
dialogcheck
Akční nabídka

Prohlédněte si aktuální nabídku.

Do nabídky
App
Aplikace Moje makro

Stáhněte si aplikaci moje makro pro partnery

Zjistit více