MAKRO ČR obhájilo titul Zaměstnavatel v obchodě v rámci ocenění Mastercard Obchodník roku

MAKRO ČR obhájilo titul Zaměstnavatel v obchodě v rámci ocenění Mastercard Obchodník roku

Společnost MAKRO ČR obhájila první místo ve speciální kategorii Zaměstnavatel v obchodě, kterou v rámci soutěže Mastercard Obchodník roku vyhlašuje Svaz Obchodu a cestovního ruchu ČR (SOCR ČR). Slavnostní vyhlášení výsledků nejen v této kategorii proběhlo 5. února na mezinárodní konferenci Retail Summit 2019.

„Jsme velmi rádi, že se nám toto prvenství podařilo obhájit již druhý rok za sebou. V dnešní době je důležité umět motivovat zaměstnance a toto ocenění je známkou toho, že jdeme jako společnost správným směrem. Veliký dík za každodenní tvrdou práci patří všem vedoucím týmů, ředitelům prodejen a manažerům na centrále společnosti,“ komentuje Markéta Pavelková, personální ředitelka MAKRO.

Druhý ročník kategorie Zaměstnavatel v obchodě byl i v letošním roce otevřen všem členským i nečlenským firmám SOCR ČR a stejně jako vloni se do soutěže zapojily společnosti z oblasti obchodu food i non-food, nadnárodní řetězce i zástupci tradičního obchodu. Odborným garantem vyhodnocení této kategorie se stala nezávislá odborná společnosti Hays.

***

METRO je mezinárodní lídr, který se specializuje na velkoobchodní a maloobchodní prodej potravin. Společnost je zastoupená v 35 zemích a celosvětově zaměstnává 150 000 lidí. Ve finanční roce 2015/16 METRO dosáhlo prodejů ve výši 37 mld. EUR. Zaměřuje se na poskytování služeb odpovídajících specifickým potřebám velkoobchodních i maloobchodních zákazníků, a to na regionální i mezinárodní úrovni. Prostřednictvím svých obchodních značek METRO Cash & Carry, Real, služeb přímé distribuce a digitálních iniciativ METRO nastavuje standardy pro budoucnost: orientace na zákazníka, digitální řešení a udržitelné podnikání. Více informací naleznete na www.metroag.de

METRO/MAKRO Cash & Carry je zastoupeno ve 25 zemích, kde provozuje více než 750 samoobslužných velkoobchodů a zaměstnává 100.000 lidí.

Pro více informací kontaktujte:

 

Martina Suková

FleishmanHillard
tel.:      +420 606 185 593

e-mail: sukova@fleishman.com

 

Romana Nýdrle

Ředitelka korporátní komunikace MAKRO Cash & Carry
tel.:      +420 251 111 112

e-mail: romana.nydrle@makro.cz

 

www.makro.cz

www.facebook.com/makro.cz

www.twitter.com/makrocr

Obchodník roku MAKRO

Kontakt:


Romana Nýdrle
Head of Corporate Communications
MAKRO Cash & Carry CR s.r.o.
Tel.: +420 251 111 521
Fax: +420 251 111 150
romana.nydrle@makro.cz

Romana Nýdrle
Tisková zpráva ke stažení